SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krav maga, zapisac się?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1024
Witam, mam okazje zapisac się na kravmage, treningi odbywały by się 2 razy w tygodniu, w piątki i niedziele po 2h. Cena na miesiąc to 100zł, jako ze mieszkam w małym miescie mam maly wybor, a nawet zadny, gdyz o ile się dobrze orientuje to tylko kravmaga mi zostaje, choc chętnie zamienił bym go na jakiś boks. Jak myślicie jest to skuteczny styl? troche o tym poczytalem i doszłem do wniosku ze głównie uczy się tam tzw. "nieczystych zagrań", no i cena nie jest adekwatna wg mnie co do jakosci tego sylu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23488
za dużo pieniędzy jak na 2x tyg.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
kravka jest dobra jak juz cos umiesz tzn uzupelniene... sa niektore rzeczy ktore moga sie przydac takie ktorych nie naucza cie gdzie indziej bo przepisy sportowe tego cena 100 zl to duzo ale coz takie juz ceny kravki sa... ja bym Ci radzil zapisac sie na poczatek na cos innego no chyba ze naprawde nie ma nic konkretnego najlepiej to idz i sie przekonaj sam jak sie podoba Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
widac ze nie poczytales za wiele skoro "doszles" do takich blyskotliwych wnioskow
i regulaminu, tematow podwieszonych jak i tematow z 1strony chyba tez nie doczytales...

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4957
lepsza KF niż nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
lepszy rydz niz nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30603 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270679
Cena troszke duża jak na dwa treningi w tygodniu(porownując to z SW,bo cen kravki nie znam).Jeśli masz kase i nie masz nic innego w okolicy to pójść i zobaczyc (nawet zaplacić za jeden miesiąc) nie zaszkodzi,jak zobaczysz ze to syf to w następnym miesiacu juz sie nie pojawisz
Proste.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za drogo nawet jak na kravke, no ale nie przejdziesz to sie nie dowiesz, moze warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 183
Ja chodziłem na treningi Krav Magi. Też mieszkam w małym miasteczku , a płaciłem 80 zł za raz w tygodniu !!! Jednak bardzo mi się podobało , na zajęciach wiele się nauczyłem ;] a raz nawet odwiedził nas Krzysztof Sawicki ;] . Ci którzy trenują Kravke wiedzą kto to jest .

Ogólnie wg. mnie by trenować Krav Mage potrzebne jest trochę siły fizycznej .

: ) Play or be played . ( :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za***iscie drogo w sumie No ja jestem zdania, ze w kazdej sztucie/systemie walki potzrebna jest jakas sila fizyczna)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
jak za drogo w moim mieście to samo a Gorzów Wlkp. to niewielkie miasto około 120tys mieszkańców i kosztuje 120 czy 100zl nie pamiętam dokładnie wszędzie takie ceny

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BOKS

Następny temat

kopanie lamp - czyli kondycja goleni

WHEY premium