SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krav Maga Ustka 2008

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Kamiru z działu Uderzane.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2448
Witam :P
Założyłem ten temat aby poznać zdanie ludzi uczestniczących w obozie w Ustce 2008 z Krzysztofem Krisem Sawickim . Wpisujcie swoje opinie co do obozu bo ja uważam że było za*********

Treningi były na na najwyższym poziomie po każdym skończonym treningu można było wyciskać pot z koszulki . Dziennie było 6 h treningu + rozruch , streczing . Grupa instruktorska spisała się na bardzo dobrze , wprzy każdej nawet najmniejszej wątpliwości z chęcią udzielali pomocy . Organizowane były Ogniska integracyjne , grupowe wyjścia do Ustki . Mam nadzieje że będzie organizowanych więcej tego typu obozów na czele z tą samą Grupą instruktorską POZDRAWIAM

Zmieniony przez - smerfikos w dniu 2008-07-07 21:09:31

This is heavy duty. This is Animal. Can you handle it ?
SŁUPSK !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
Chyba pomyliłeś dział
https://www.sfd.pl/Combat_/_Samoobrona-f130.html
Tutaj na pewno więcej ludzi się wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4413
cholera zapomniałem się wylogować

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Przenioslem.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z odroczeniem

Następny temat

Krav Maga w Poznaniu - jaką sekcję wybrać

WHEY premium