SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krav Maga Toruń

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6
Najlepiej jest pójść na trening do Jędrzej, do Zbycha i samemu ocenić.
Osobiście Kravke ćwiczę 5 lat u Jędrzeja. Wcześniej ćwiczyłem Judo i liznąłem trochę boksu. Z tego co wiem Zbychu rzeczywiście jest uczniem Jędrzeja (pamiętam go z obozu, on mnie pewnie nie bo gówniarz wtedy byłem).
Jędrzej ma świetny parter (trener Judo), nieźle umie posługiwać się kijem i nożem (wielokrotne podróże na Filipiny, gdzie kij i nóż jest niemal tradycją). Razem z Jarkiem Rogowskim jeżdżą po świecie i cały czas się doszkalają - Seminaria i treningi na Filipinach, w Tajlandii, w Brazylii itd.
U Zbycha byłem tylko na dwóch treningach jego technika oraz metoda nauczania pozostaje wiele do życzenia. Przykład? Proszę bardzo - choćby przy wyłuskiwaniu noża po obronie 360 nóż trzyma przy swoim brzuchu. Podstawa podstawy (przykład świeżuteńki).
A co do federacji Jędrzeja i Jarka. Z tego co wiem chcieli oni utworzyć niewielką organizację. A że sami do nich przyszli instruktorzy i chcieli być razem z nimi... o czymś to świadczy.

Podsumowując, każdy kto ma trochę doświadczenia sam potrafi ocenić kto lepiej naucza. Spróbować i jednego i drugiego, ocenić. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poznań

Następny temat

MT w Warszawie

Fruzelina