SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kratyna a intesywnosc trenigu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 121
Chodzi mi o intensywnosc trenigów podczas brania kratyny (jabłczan ).wczesniej cwiczyłem na planie na mase co każdą partie miesniową trenowałem raz w tygodniu .teraz też plan na mase chce zrobic .tylko nie wiem czy zwiekszyc intensywnosc trenigu poprze serie i ciężar i cwiczenia na partie miesniową raz w tygodniu czy umiarkowana intesywnosc i każda partia trenowana 2 razy w tygodniu?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 941 Napisanych postów 38198 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 297199
ankieta działu i zrozumieć trzeba ze na mase jest dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 17188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47901
i kreatyna a nie kratyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 121
Wiem że na mase jest dieta ,mam diete . a kratyna mi tylko pomaga w tym i trenig .człowieku cos taki szybki .odrazu odpowiedz że ankieta działu .ha ha i stwierdzenie że cwicze bez diety .(nie oceniajcie odrazu że nie mam diety )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 941 Napisanych postów 38198 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 297199
dlatego prosze o ankiete działu , jakbyś nie zauważył jestem tu doradca wiec chce dowiedziec sie wiecej o Tobie zanim dostaniesz jakas odpowiedz od kogokolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wiek;18
waga;82
wzrost;185
staż ponad rok
obwód pasa ;85
obwód kladki 110
obwód uda 62
uprawiany sport lub formy aktywnosci ;rower codzienie ,czasami walki ,siłownia ,
ograniczenia żywieniowe ; brak
stan zdrowia;praktycznie idalny
preferowane formy aktywnosci siłownia ,jazda rowerem ,
stosawane aktualnie preperaty to TRI-CREATINE MALATE i BCAA EXTREME PURE . Wczesniej kreatyna ,białko ,glutamina ,tałryna
stosowane wczesniej diety sam układałem diety na mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to tu miałem dac tą ankiete ?

Zmieniony przez - Czorny1i0 w dniu 2013-04-07 21:26:43

Zmieniony przez - Czorny1i0 w dniu 2013-04-07 21:28:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13324 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 52165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Co powiecie o tym trenigu Plan na dni :
poniedziałek -klatka( 3serie x 10)triceps (3serie x12)przedramie 2serie x20
wtorek- brzuch
siroda nogi 3x8 barki 3x15 łydki 3x20
czwartek brzych
piątek plecy 3x10 biceps 3x10-8kaptury 3x15-12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Rozkład cwiczen :
klatka
-wiciskanie głową w dół
-wyciskanie głową w góre
- rozpietki
-pompki na poręczach 1seria do maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Triceps wyciskanie francuskie
wyciskanie wąskim chwytem ;pompki francuskie 2 serie do maxa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny :)

Następny temat

trening ogólnorozwojowy - sprawdzenie planu + pytanie o serie