SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato 2019 moduł czerwcowy wg ojan

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130936
Iza..
I juz jest wszystko ok
Jeśli tak uważasz to

Wpadłem w otchłań Hadesu

Katastrofa z tym brakiem prostych nóg! Po krótkiej chwili łapie mnie kurcz prostowników uda
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 378 Napisanych postów 391 Wiek 49 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3632
Katastrofa z tym brakiem prostych nóg! Po krótkiej chwili łapie mnie kurcz prostowników uda


Ale co możesz poradzić, że masz ciężkie nogi?? za to silne ręce i wysokie podciągnięcia Zaliczone 8 powtórzeń
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więcej unoszenia prostych nóg do 90stopni w zwisie i problem zniknie. Rozciąganie też pomoże.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130936
maikerusan
Więcej unoszenia prostych nóg do 90stopni w zwisie i problem zniknie. Rozciąganie też pomoże.
Poszedłem w utrzymywanie prostych nóg w L-sit na drabince. Rozciągania też muszę robić.
To niewiarygodne jak szybko sztywnieją i skracają się moje mięśnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130936
Dalej pracuję nad drążkiem w L-sit. Nie jest łatwo

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 378 Napisanych postów 391 Wiek 49 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3632
jesteś nieugięty...!
Cieszę się, że to zadanie dało Ci pewne wyzwanie.
Sprawdzałam napiecie brzucha w L-sit przy lekko ugietych nogach i wyprostowanych, jest duża róznica w napięciu dolnych mięsni brzucha.

Wiesz, że zasubskrybowałam Twoj kanal?
Teraz bedę mogła Ciebie podgladac nawet po zakonczeniu modułu czerwcowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130936
Na YT są te same filmiki, które zamieszczam w dzienniku .
Z wyprostowanymi kolanami brzuch ma większe obciążenie a i samo podciąganie też wymaga więcej sił dla zrównoważenia wypadkowej siły grawitacji.
Spróbowałem kołyski - starałem się było dłużej niż poprzednio ale tym razem dłonie były spocone i bałem się o swoją piękną twarz .
Wydaje mi się, że ok. 60 sekund jet do zaliczenia.

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22007 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627423
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130936
Paatik
Ujęcie tego L sit chyba trochę niefortunne?
Powiedzmy, ze chociażby nogi z boku widać czy proste cze nie:)
Następne próby będą z boku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Iza..
jesteś nieugięty...!

Chyba "niewyprostowany"

Sorki, nie mogłem się powstrzymać

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato 2019 - Zdjęcia do głosowania MAJ

Następny temat

Krata na lato 2019 wg rutkow - czerwiec

WHEY premium