SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato 2019 Iza

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
Panie Janie z szacunkiem dla wieku BEZ SZACUNKU , do wypowiedzi , ostatnio Panskie komentarze oscylują na krawędzi zgryźliwości , i obawiam się ze nie jest to tylko moja opinia !!!
Może czas na głębszy wydech ?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130955
KEBUL74
Panie Janie z szacunkiem dla wieku BEZ SZACUNKU , do wypowiedzi , ostatnio Panskie komentarze oscylują na krawędzi zgryźliwości , i obawiam się ze nie jest to tylko moja opinia !!!
Może czas na głębszy wydech ?
Nie obawiaj się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
Szajba z konstrukcji konkursu wynika chyba, ze lepiej za bardzo na poczatku nie podskakiwać, tylko na końcu sie przyłożyć i dymać intensywniej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Paatik
Szajba z konstrukcji konkursu wynika chyba, ze lepiej za bardzo na poczatku nie podskakiwać, tylko na końcu sie przyłożyć i dymać intensywniej:)

no nie bardzo , w dipsach o których Szajba pisał, wynikiem końcowym jest suma dymania na początku, na końcu plus jeszcze różnica, więc najlepiej dymać dużo już na początku i jeszcze więcej na końcu

witamy nową koleżankę, powodzenia w konkursie


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2019-04-08 10:00:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 378 Napisanych postów 391 Wiek 49 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3632
Wejdą wejdą Szajba...już Ty się o to nie martw..

A przy okazji....ciekawe czy jak dymasz potrafisz się tak usmiechać jak ja..?? ;)

Dużo usmiechu Szajba na dzisiaj Tobie życzę :)
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 378 Napisanych postów 391 Wiek 49 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3632
Witam również serdecznie kabo9 :)
Miło poznać :) dobrego dnia!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
Doberek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 378 Napisanych postów 391 Wiek 49 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3632
Doberek :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
witaj w doborowym towarzystwie , tak tu sie dzieje jak dają SUPLE


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
ojan
_Szajba_
Koleżanka zamiast się do kamery mizdrzyć to dymać powinna, dymać. Spokojnie ze dwa dipsy jeszcze by weszły
Kolego, niektóre słowa mogą mieć inne znaczenie dla Ciebie a mogą być odebrane przez innych niezgodnie z Twoim mobilizującym zamierzeniem.

Spokojnie Ojanie. Jeśli chodzi o słowo "dymanie" to jednoznacznie kojarzy mi się tylko z pompowaniem i dotyczy w przypadku ćwiczeń dipsów i pompek. Podobnie jak plank, bez względu na dynamikę, będzie tylko i wyłącznie ćwiczeniem. Jeśli ktoś odbiera moje słowa inaczej, no to co ja na to mogę poradzić? No co?


Iza..

A przy okazji....ciekawe czy jak dymasz potrafisz się tak usmiechać jak ja..?? ;)

Dużo usmiechu Szajba na dzisiaj Tobie życzę :)


Ja już nie dymam. Z tych pedałujących jestem
I wzajemnie dużo uśmiechu, najlepiej po dobrze wykonanym ćwiczeniu

Fcuk, chciałem napisać " po dobrym dymaniu, ale się powstrzymałem". Uff, a było blisko
7

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompkowanie na luzie

Następny temat

Krata na Lato 2019 rutkow

WHEY premium