SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato-według - kuba_n

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16430

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
cel

redukcję z lepszym lub gorszym skutkiem prowadzę praktycznie od wakacji zeszłego roku
zmotywowała mnie ostatecznie do tego ta fotka zrobiona w lipcu 2012 na wakacjach w Chorwacji, na której widać jak bardzo się zapuściłem



moja waga zimą dochodziła do 120kg, w lecie spadała w okolice 108-110kg

od początku października prowadzę dziennik w którym opisuję dzień po dniu moją walkę redukcyjną link do dziennika

15 lat temu zakończyłem 5 letnią przygodę z siłownią (bardzo mocne, systematyczne treningi), waga na tamten moment ~90kg

moim celem na ten konkurs jest zakończyć pierwszą fazę redukcji, czyli wyjść całkiem z otyłości skrajnej i nadwagi i zacząć wyglądać jak człowiek (co dalej to zobaczymy końcem czerwca)

czy po konkursie będzie widoczna krata? - ciężko powiedzieć, ale po efektach w redukcji które mam od około miesiąca są spore szanse na dobry wynik


PARAMETRY NA STARCIE

waga - 98,5kg (waga z dziś rano na czczo, na fotce jest 100,2 ale jest to waga z popołudniowego pomiaru, do konkursu przyjmuję wagę z rana)
BF - 23,3%
tłuszcz - 23,3kg - taką wartość przyjmuję na stan początkowy


CEL DO OSIĄGNIĘCIA

waga - poniżej 90kg
tłuszcz - max 15kg - czyli do zrzucenia jest 8kg tłuszczu
%BF - ile wyjdzie tyle będzie, najważniejsze żeby fat spadł


FOTO

analiza


BF wg strony http://potreningu.pl/kalkulatory/tluszcz
BF - 24,04% (czyli bardzo zbliżony do analizy, ale tutaj nie podaje się wieku)



waga po południu


pomiar luz - 103cm


pomiar wdech - 94,5cm


bokiem luz


bokiem wdech


przód luz


tył luz


brzuch


biceps przodem


biceps tyłem



Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-03-17 22:05:09

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
wątek uważam za otwarty

pozostały mi do wykonania antyanorektyki oraz próba siły, wrzucę je prawdopodobnie w najbliższym tygodniu

w tym temacie będę opisywał tylko i wyłącznie sprawy konkursowe

szczegółowo dzień po dniu moją redukcję opisuję na bieżąco w moim dzienniku (dieta, trening, aeroby i inne)
link do dziennika

dla obecnego cyklu założenia są na stronie 49
cykl kończę z końcem miesiąca, wtedy będzie szło podsumowanie, kilka dni odpoczynku i w kwietniu rozpocznę nowy cykl

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Powodzenia, niech krata ujrzy światło dzienne

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bede kibicowal i obserwowal :)
BTW: widac zmiany juz bardzo wyraznie w stosunku do tego co jest w dzienniku :)

Powodzenia w konkursie i w osiagnieciu celu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
dzięki chłopaki
generalnie ja nie jestem zadowolony z wyników i z fotek (ale może to lepiej)
Konrad wpisuj się do konkursu

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobrze ze nie jestes zadowolony :) i powiem wiecej: nigdy nie bedziesz hehe tak to juz jest :) i cale szczescie ... wiemy dlaczego ...

Ja nie startuje ... w planach do czerwca tez mam tutaj sprawy ze tak powiem zyciowe, ktore z pewnoscia zaburzylyby caly trening a rowniez prowadzenie dziennika.

Bede sie jednak staral robic te krate hehe wedle swoich mozliwosci i sil. Ostatnio nie moge sie jakos zebrac z treningami bo ciagle cos ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Wpis dla powiadomek, powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uda rzeczywiście mocno wyglądają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W koncu czyms te 150 kg musi dzwigac hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
nogi są moją najmocniejszą stroną
tak czuję że ta krata w pierwszej kolejności pokaże się właśnie na 4'kach (już widać delikatny zarys)

wydaję mi się że z treningu który kiedyś wykonywałem (a leciałem naprawdę bardzo mocno i ostro), w "najlepszym stanie" zachowały się nogi do tego dochodzi pamięć mięśniowa która u mnie robi mocną robotę

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
Pamięć mięśniowa to bajka.
Bez treningu nie ma nic.
Mogą być predyspozycje genowe - ludzie silni bez treningu od urodzenia!
Z drugiej strony - ten, kto ćwiczył może dość do poprzednich osiągnięć ale powiązane jest to z ciężkim treningiem (i on o tym wie tzn. wie o tym, że trzeba usilnie trenować).

Na kratę trzeba poświęcić dużo wysiłku!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato według - drazekm

Następny temat

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

WHEY premium