SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na LATO 2021 wg rutkow

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
rutkow

Masz troche za mgła obraz jak wyglada kulturystyka nawet w meskiej .

Ok już milczę i odznaczam temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
rutkow
Nie zbudujesz miesni bedac caly czas na zerze , z roku na rok sylwetki sa coraz wieksze wiec i wiecej miesnia musi byc , trzeba sie rozwijać czyli budowac a nie stac w miejscu czyli byc na zerze caly rok.
Moj kolega w meskiej rmteraz w weekend zdobyl 4 puchary w meskiej i uwierz je wiecej niz 5tys kalorlrii na masie .
Masz troche za mgła obraz jak wyglada kulturystyka nawet w meskiej .
W IFBB jest kategoria classic physique gdzie waga ciała jest o 4 kg większa od norm przewidzianych dla kulturystyki klasycznej gdzie waga ciała na weryfikacji przed zawodami zależna jest od wzrostu zawodnika. Mój wzrost obecny (w zależności od wyszorowania pięt) to 164 cm i przepisy mówią, że do wzrostu 168 cm w kulturystyce klasycznej waga ciała to wzrost zawodnika w cm minus 100 czyli maksymalnie mogę ważyć 64 kg w kulturystyce klasycznej a classic physique mogę ważyć więcej o 4kg czyli tylko 68 kg
Obecnie większość zawodników jest wyższa i co za tym idzie ma większą masę mięśniową na scenie a w Polsce na dodatek zawody w tych kategoriach zazwyczaj odbywają się jako OPEN czyli bez podziału wzrostowego to najniższy zawodnik z góry skazany jest na ostatnie miejsce. Dlatego wolę swojej szansy poszukać w kategorii wagowej np. do 80 kg a najlepiej do 75 kg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
drazek ty sie nie obrazaj tylko proboje powiedziec Ci ze to nie jest tak jak ty sobie myslisz .
Dopoki nie zaczniesz sie przygotowywać to nie zrozumiesz jak to dokladnie wyglada naprawde .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Panie Janie to tez moja kategoria 75-80kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Tak jak Viki piszesz , mozna jest mniej objętościowe posilki i wcisnąć duzo wiecej kalorii.

Ja niestety tak mam ze bez sniadania z domu nie wyjde , no chyba ze na badanie krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607752
Ja bez kawy (z niewielkim dodatkiem mleka) nie wyjdę z domu, bez śniadania jeszcze jakoś przeżyję, ale bez kawy nie ma szans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
No u mnie mialo byc bez sniadania i kawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
rutkow
Panie Janie to tez moja kategoria 75-80kg
Niestety jest to bardzo trudna kategoria dla weterana - mieści się w niej dużo ludzi w tym wieku (powyżej 40 lat).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
rutkow
drazek ty sie nie obrazaj tylko proboje powiedziec Ci ze to nie jest tak jak ty sobie myslisz .
Dopoki nie zaczniesz sie przygotowywać to nie zrozumiesz jak to dokladnie wyglada naprawde .

Nie obrażam się tylko dyskusja jest bez sensu bo mamy różne podejście do zycia, ja jem po to żeby żyć a Ty żyjesz po to żeby jeść i rosnąć to samo z suplami Ty robisz z nerek laboratorium chemiczne ( oby nie czekały Cię dializy na starość ) a ja lykam znacznie mniejsze dawki niż zalecane traktuje je jak placebo


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2021-04-15 10:58:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Akurat mam okres teraz ze jem po to zeby zyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO wg ojan

Następny temat

KRATA NA LATO 2021 wg Fifiego

WHEY premium