SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kraków - sztuki walki - elastycznie...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Witam!

Oto mój pierwszy post, w dodatku od razu nowy temat. Mam nadzieję, że nie robię wiochy z jakąś powtórką, ale wyszukiwanie nie dało mi oczekiwanych rezultatów, więc...

Szukam szkoły walki, najlepiej czegoś w stylu taekwondo (tzn. takie, żeby się i porozciągać i poskakać i powalczyć), ale mam jeden problem - czas.

Konkretnie - mam nienormowany czas pracy, więc potrzebna mi jest szkoła, która pozwalałaby na dość dowolne wybieranie godzin treningów.

Kolega polecał mi Krakowskie Centrum Taekwondo. Mają tam mnóstwo ośrodków szkoleniowych i - gdybym poskładał to wszystko do kupy - mógłbym jakoś sobie z nimi "poradzić". Stąd moje pytanie - nie wiecie, czy w tym Centrum można chodzić na treningi do dowolnego ośrodka, byle mieć te dwa w tygodniu, czy jest się przypisanym do jednego ośrodka?

I, jeśli to drugie, czy znacie jakąś szkołę, w której dałoby się tak właśnie dobierać treningi?

Pozdrawiam serdecznie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Klub Sportowy Taekwon-do "Sung" Kraków
Kraków 30-547, Pl. Boh. Getta 5/5
Brzozowski Witold 0-12 2961354 [email protected]

Krakowska Akademia Taekwon-do Kraków
Kraków 31-426, Wiśniowa 8/3
Porębski Paweł 0-12 4136788, 0-601 443894 [email protected]

Krakowski Klub Sportowy "Husarz"
Kraków 30-022, ul. Kmieca 5/29
Józefek Jacek 0-12 6330222, 0-603 447578, 0-691 447578 [email protected]

Kolego podzwoń popytaj.. chyba że liczysz że ktoś to zrobi za ciebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Gdy klub ma kilka filii, zwykle istnieje możliwość dogadania się z kadrą tak, by móc trenować w kilku, nie płacąc przy tym w każdej filii pełnej składki.

Jeśli Twoim celem nie jest jedynie pełnokontaktowa walka, tylko również trochę akrobatyki i technik specjalnych, to oprócz różnych odłamów taekwondo, niezłym wyjściem byłyby także:

capoeira:

http://adgkrk.vipserv.org/

http://www.unicar.krakow.pl/

hapkido:

http://www.hapkido.pl/sekcja.php

i sportowe wushu, ale trudno mi powiedzieć, która sekcja wushu w Krakowie stawia na akrobatykę a która na pełnokontaktową walkę (sanda).

Zmieniony przez - Cavior w dniu 2008-10-18 11:59:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Kolega bonku5 chyba nie do końca zrozumiał o co mi chodziło. :)

Cavior napisał:
"Gdy klub ma kilka filii, zwykle istnieje możliwość dogadania się z kadrą tak, by móc trenować w kilku, nie płacąc przy tym w każdej filii pełnej składki."

Wielkie dzięki, brzmi pocieszająco. :)

Co do Capoeiry - wiem, teoretycznie bardzo fajna sprawa, ale jednak nieszczególnie podoba mi się ich styl.
Natomiast Hapkido wygląda bardzo kusząco, będę się musiał za tym porozglądać.
Dzięki wielkie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Kolego zrozumiałem ... i podałem ci kilka kontaktów do szkół tkd w Krakowie, a ty sobie podzwoń i popytaj czy spełnią twoje warunki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obrona w bjj przed uderzaniem!!mozliwe??

Następny temat

worek

WHEY premium