SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kraków, pomoc ze startem

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25
Witam wszystkich, to mój pierwszy post, wcześniej tylko biernie czytałem Wasze rozmowy na Forum. Do rzeczy:

Patrząc na siebie, za każdym razem do głowy wpada mi myśl, że jest po prostu źle ;) Chciałbym coś ze sobą zrobić. Mam 21 lat, 170 cm wzrostu, waga w porywach do 60kg, ogólnie podmuch wiatru i muszę wstawać. Siłownia to pewnie jest dobre wyjście, a właściwie sposób.
Niestety nie wiem od czego zacząć i w ogóle jak to się je. Mam bardzo szybką przemianę materii, ogólnie dziwna sprawa, bo nie ważne ile i co jem, kg nie przybywa.

Najważniejsza sprawa - może znajdzie się ktoś z Krakowa, kto mógłby wskazać gdzie i jak zacząć, udzielił jakichś wskazówek ?
Jeśli nie, to przynajmniej nakierujcie mnie na co początkowo muszę zwrócić uwagę, jakie ćwiczenia i wszystko (o czym nie mam pojęcia nawet) ;) Z góry dzięki za rady i pozdrawiam !

P.S. byłbym bardzo wdzięczny, gdyby nie wklejano linków z tekstem: poczytaj sobie, gdyż właśnie trochę już czytałem i gdybym wiedział, to bym nie pytał ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49726 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz poszukać też osób z Twojego miasta w dziale regionalnym .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3224
170cm i 60kg nie ma tragedii, ja rok temu mialem tyle przy 177cm :D

start jest w sumie prosty, pierw znajdz silke ktora Ci odpowiada(zapewne jakas niedaleko)
plan jakim cwiczyc... podstawa FBW ktora polecaja kazdemu zaczynajacemu czyli;

przysiad ze sztanga
martwy ciag
wyciskanie na plaskiej
wyciskanie na barki
podciaganie/pąpki na poreczach
to jest przyklad, o plan mozesz zapytac w dziale "trening dla poczatkujacych"

do tego stopniowa zmiana w odzywianiu

nie wiem z jakiego rejonu krk jestes, ja chodze do Energym i sobie chwale, nawet jak jest wiecej ludzi to jest calkiem sympatyczna atmosfera, nie widuje typowych karków i kiboli wiec cwiczy sie przyjemnie =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26262
z jakiej dzielnicy jestes ?

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25
Dzięki Panowie za zainteresowanie. Jestem z Kurdwanowa, jest tutaj niedaleko jakaś siłownia, Strefa Fix, karnecik 90 zł/msc myślę, że to niewygórowana cena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3224
zalezy jak wyglada ta silownia :) ja place 100-130 zaleznie od promocji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rodzaje kulturystyki

Następny temat

Jak wytłumaczyć koledze że bez koksu też się da?

BF