SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KraAlkalyn dawkowanie + kilka pytań

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
Witam.
Zakupiłem KA firmy Fitness Authotity 120kaps. Na opakowaniu pisze żeby brać 2kaps. przed treningem , czy to wystarczy?? Może zwiększyć dawkę?
Czy do KA, trzeba brać jakie wspomagacze, glukozę, czy coś innego??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
Prowadzone analizy procesu produkcyjnego kreatyny pozwoliły usprawnić jej działanie, zniwelować wiele skutków ubocznych, jak opuchniecie, dolegliwości żołądkowe, skurcze, które towarzyszyły jej suplementacji. Tym podstawowym minusem tradycyjnej kreatyny jest jej niskie pH. Z Kre-Alkalyn® wystarczy, że będziesz zażywać 1,5-3 g kreatyny, bez męczącej fazy ładowania, stosowania cykli kreatynowych.

To prawda, po TCM, to miałem taką zgagę że skoda gadać.

A co do dawkowania, to czytałem że tak 12 kaps dziennie i tak zrobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Bierz tak zeby wyszlo 5g na dawke, ja bralem KA 1,5g na porcje 2 razy dziennie to nic nie uroslem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7461
Bierz tak jak normalną kreatynę czyli 8-10 gram w dwóch dawkach dziennie. Żadna glukoza nie jest potrzebna. Pamiętaj o diecie, ponieważ od samego KA nie urośniesz.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
bierz 3g rano, 3g po treningu
w dni nie treningowe 4g w ciagu dnia
To taka forma dosc ekonomiczna, na przyszlosc nie sugeruj sie co pisze producent i glukoza ani nic innego ci nie potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
tak jak pisze Biernol

DT: 3-5g KA na porcje - 2 porcje dzienni
w dnt: jedna pocja styka

idz do dzialu odzywianie uloz diete, bo to ona jest podstawowoym czynnikiem wzrostu miesni w tym sporcie, dzieki niej dostarczasz skladnikow potrzebnych miesnia do budowy oraz mikro/makroelementow

reszta to tylko uzupelnienia brakow w diecie tj:

bialko - uzupelnienia brakow bialka w diecie
gainer - uzupelnienie,podbicie kalorii w diecie
olej lniany,mct,oliwa z oliwek - uzupelnienie brakow tluszczy w diecie

szersze informacje nt diety znajdziesz tutaj:

https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html

dieta to fundament wiec sie bierz za nia, na odzywki suple przyjdzie czas jak zbilansujesz diete

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
a trzeba pic duuużo wody ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
biernol - no nie wiem mczy jest ekonomiczna - przlicz sobie 100g/zł

dawkowanie tak jak przy innych formach kretki. 5 - 10g na dobę.

]wody zawsze trzeba duzo pic. przy suplementacji kreatyna warto pic jeszcze troszke wiecej.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-04-27 14:05:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
czyli przy mojej wadze 58kg w porywach do 60kg, będę brał 2 tabl. rano i dwie po treningu. dzięki za odpowiedzi, jak jeszcze jakaś uwaga to proszę bardzo. Jak nie to można zamknąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a ile ma jeden caps?


poza tym przy Twoje wadze to nie suple a miscka jest potrzebna. dobra dieta to podstawa - bez niej masy nie bedzie. za ****. kretka masy nie daje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
faftaq w dzien treningowy i nie treningowy wychodzi rowne 10g, a w twojej propozycji od 10g do 20g wiec uwazam moja propozycje za ekonomiczniejsze rozwiazanie
pewnei ze przeliczajac to na $ ekonomicznie nie wychodzi, ale ktore KA jest ekonomiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
pokaz mi (przytocz fraze) gdzie ja proponuje 20g na dobę? bo nie moge odnalzezc tego fragmentu.


pewnei ze przeliczajac to na $ ekonomicznie nie wychodzi, ale ktore KA jest ekonomiczne zadne nie jest ekonomiczne i o tym wlasnie mowie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odpowienie uzywanie kreatyny

Następny temat

AMINOSTAR Nitric Oxide + Olimp. Gain Bolic 6000 1kg dobre połaczenie?

WHEY premium