SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kręgosłup 17 latka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1092
Jak w temacie mam 17 lat. Ponad rok temu wykryto u mnie na prześwietleniu i rezonansie magnetycznym lewoboczne skrzywienie kręgosłupa,zwężone międzykręgi oraz brak spojenia tylnego kości krzyżowej.
Z czasem ból staje się nie do wytrzymania a lekarz rodzinny powiedział "ale o co chodzi? przecież wszystko jest w porządku" i nie dał nigdzie skierowania. Co mam zrobić w obecnej sytuacji? Ostatnio doszły nowe bóle tak jakby prąd przechodził przez kręgosłup i normalnie aż człowieka z bólu prostuje...chciałbym ćwiczyć siłowo ale przy wyciskaniu już 25 kg zbyt duży ból . Proszę o jakieś sensowne porady. Na prawdę jestem zmotywowany do ćwiczeń. Jedni mogą i nie chcą,drudzy nie mogą i chcą :) póki co robię sobie 10 serii 25 kg,ale przypłacam to bólem... Pomocy! Help! Hilfe! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Lekarza w takim przypadku to warto zmienić co do samego problemu wizyta u fizjoterapeuty a najlepiej osteopaty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1092
A mógłbym prosić o więcej informacji ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Co dokładnie Cie interesuje, bo jeśli ogólne ok natomiast jeśli pytasz o swój konkretny przypadek to trzeba przebadać pacjenta. Skąd jesteś może będę miał do polecania kogoś sprawdzonego ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1092
Ja okolice rzeszowa. Przeglądałem filmiki na youtubie i stwierdziłem,że mam lordozę i robiłem jakieś ćwiczenia,ale ewidetnie "przegiąłem " kręgosłup w drugą stronę...no normalnie masakra,aż ciężko się chodzi. Po prostu chcę wiedzieć jakie podjąć działania,gdzie się udać,w jakiej kolejności itd... z kasą ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 433
17 lat i tak już nadwyrężyłeś kręgosłup. To ile Ty dźwigałeś? :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1092
Właśnie,że nie wiem skąd to się wzięło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Sebastian Głowacki
17 lat i tak już nadwyrężyłeś kręgosłup. To ile Ty dźwigałeś? :)


nie musiał nic dźwigać żeby mieć problemy z kręgosłupem

MlodySzakal
Ja okolice rzeszowa.


masz świetnego terapeutę w Rzeszowie wysłałem namiary na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie trzeba dźwigać by mieć problemy z kręgosłupem, siedzący tryb życia, zła pozycja siedząca, złe noszenie plecaka i dla młodego organizmu tyle wystarczy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Cała masa czynników może na to wpływać jak choćby coś takiego jak uraz nogi w dzieciństwie np. skręcenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uszkodzona błona bębenkowa

Następny temat

Wągry pomocy

WHEY premium