SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótkie Pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1812
Witam , czy to prawda że w kuracji trądzikowej ,, leczeniu,, bez odstawienia suplementów trądzik może sie nie pozbyć ? :)
bo nawet jak byłem u dermatologa i mama mówiła że tam coś biore , nie wiem ale wydaje mi sie że Dermatolog pomyślał o sterydach , powiedział że bez odstawienia tego nie wyleczymy trądziku

Fight for Glory !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1260
odnośnie odżywek to raczej białko (generalnie duże ilości) ma negatywny wpływ na kuracje dermatologiczną w temacie trądziku, wiem z doświadczenia i od moich trzech pań dermatolog ale wszystko zależy od natężenia, ja leciałem na tabletkach od dermatologa i wtedy to już z górki ze wszystkim, jak masz słaby trądzik to sie nie przejmuj niczym bo rzeczywiście w tym wieku to jest powszechne, tylko później jak ktoś ma z tym naprawdę spore problemy to powstają nieprzyjemne blizny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
ile masz lat ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
nie wydaje mi sie zeby jakies suplementy mogly wplywac negatywnie na skore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1812
17 lat . zażywam ostrowie , carboplus i mass activator ,do tego witaminki vita -min chela-min strong c-1000 i omega 3

Fight for Glory !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
Widzisz w twoim wieku to normalne ze masz trondzik i połowa z nas go miała w tym wieku Nic ci nie bedzie po zazywaniu białka lub gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Duże dawki witaminy b12 które są pakowane wszędzie mogą wpływać na trądzik.

Cukry proste również.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Suple nie wpłyną na trądzik. Ja też mam trądzik od dłuższego czasu i zaczołem mbrać suple i jest taki sam, ani więcej ani mniej także bierz śmiało.

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
"Cos tam biore" moze sie zle kojarzyc lekarzowi. Chcial cie tylko postraszyc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
michal dobrze ci napisal,tez sie z tym spotkalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1812
a czy ta witamina b 12 , to jej jest dużo w tych witaminach ? nie wiem od czego to jest , chyba zrobie sobie badania na testosteron , moje libido jest bardzo duże , masturbuje się min. 2 i cholernie chce mi sie Yebać :)

Postanowiłem że odłoże treningi i masturbacje i inne sprawy może sie testosteron zmniejszy i zobacze efekty , czy chodząc na siłownie podnosze poziom testosteronu czy nie ?

Fight for Glory !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
w twoim wieku to zupelnie normalne,poziom testa na pewno bedzie bardzo wysoki
chodz na silownie,wykorzystuj ten testosteron
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem y kontznuacj czklu

Następny temat

mono+ schock therapy+glutamina

WHEY premium