SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótki staż, a kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez jabolcokk z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
Mam 20 lat, 85kg, 182cm wzrostu. Na siłownie chodzę regularnie (3 razy w tygodniu) od 2,5 miesiąca. Moje pytanie jest następującej treści:

Czy przy takim krótkim okresie trenowania robię błąd zażywając kreatynę ' ? Biorę ją już 3 tydzień. Czy powinienem przerwać zażywanie czy też skończyć cykl (zostało mi jeszcze 3-4 tygodnie zażywania)?

Jeszcze żeby nie zakładać drugiego tematu, może ktoś mi powie, z tych, którzy przed stosowaniem diety jedli często słodycze, czym je zastąpiliście? Czy jest jakaś dopuszczalna ilość spożywania tego typu rzeczy? Czy może jest wskazane np. po treningu zjeść batona albo cuś innego?


Za pomoc z góry dzięki!

Zmieniony przez - pasquali w dniu 2007-12-18 20:01:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
Jak juz zaczales brac kreatyne to skoncz, ale nie 3 tygodnie tylko 6. Branie kreatyny z malym stazem nie jest niebezpieczne, jest poprostu nieekonomiczne. Szkoda kasy.
Jaki cel? Masa? Jesli tak to nie musisz trzymac sie restrykcyjnej diety. Wazne zebys duzo jadl. Chyba ze jestes endo, to wtedy slodycze odpadaja. W innym wypadku od czasu do czasu mozesz zjesc cos slodkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3794
Co do kreatyny to moim skromnym zdaniem jak już wystartowałeś to skończ cykl aczkolwiek z reguły praktykuje sie wejście w kreatynę po przynajmniej pół roku ćwiczeń (są osoby które jadą na samej diecie przez parę lat również z dobrym skutkiem). Mi samemu napisano kiedyś żebym poczekał na pierwszy zastój. Ćwiczę pół roku, doczekałem sie, od stycznia mono...
Co do słodyczy to nie mam zdania gdyż ja olałem słodycze z dnia na dzień bez problemów. Wiem że są w sprzedaży liczne batony low-carb np matrix z Olimpa (przeczytałem tu sporo dobrych opinii o nich). Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
To pytanie o kreatyne to nie ten dzial. Za wszesnie ja stosujesz. nie ma po co teraz przerywac, nie opłaca sie ,bo nie bedzie efektów jak przerwiesz.

a co do tych słodyczy to mozesz raz na jakis czas jesc ale nie codziennie. Zamiast słodyczy mozesz kupic sobie batony wysokobiałkowe lub energetyczne.mozna zamiat slodyczy zjesc sobie jakis owoc.

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
dział chyba dobry - suplementacja

kolego dokończ cykl i sie nie przejmuj 2,5 miecha to nie tak źle , sa tacy co biora od pierwsego treningu , a jak im sie mowi zeby troche odczekali to czekaja... 2 tygodnie


1 cykl to jedz spokojnie 8 tygodni (chyba ze ladowales) po 10g

slodycze zastap batonami bialkowymi , o np MATRIX KOKOSOWY - slodki w ch uj , a wegli przyswajalnych malutko a cukrow tyle co nic !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
ale mogłeś jeszcze poczekać

Twój otrganizm jeszcze nie wykorzystał naturalnego potencjału.

nie jest to błąd, ale można lepiej

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2007-12-20 13:25:25

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
Dzięki za rady
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HP + Nitroprogen + Animalpack + gainer II (vitalmax) + Dextroza

Następny temat

ANIMAL STAK 2 czy ANIMAL MSTAK

WHEY premium