SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kpina z klineta

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Witam
Opisze tutaj co mnie spotkało, po 1 razie jak kiedyś kupiłęm w sklepie K** suplementy miałem nie miłe wspomnienia ale było mineło. Skusiłem się kolejny raz na zakup suplementów. Zalezało mi na zcasie dlatego po zakupie od razu zapłaciłem poprzez PayU prosząc o szybką wysyłke inpost. Był to poniedziałem ( myslałem że do srody paczka będzie u mnie) czekałem na sms od paczkomatów i niestety cisza w srode napisałem meila do sklepu otrzymałem odpowiedz że paczka podobno we wtorek wyszła , jednak po około godzinie inna osoba ze sklepu napsiałą meila że paczka wyjdzie w srode dopiero ( wiec widze że albo niedoinformowanie albo mały bałagan tam panuje) paczka wyszła w srode ( w czwartek boże ciało wiec wolne) dzisiaj mamy piątek dostałęm informacje że paczka czeka w paczkomacie. Udałęm się tam po odbiór wpisuje kod z sms i co widze otwiera się skrzynka i paczki nie ma!!! Szybki telefon do inpost coś poknocili i chyba nie do tego okienka dali... mamy piątek ja jestem bez paczki chcociaż na czasie mi zaleząło strasznie i momentalnie dokonałęm rpzelewu i teraz przy dobrych wiatrach w poniedziałek ktos z inpostu mi ją dostarczy, jednym słowem kpina wiem że to juz nie wina sklepu ale sklep powinien zainterweniowac co ten inpost wyrabia .. Jedno jest pewne to już z całą pewnoscią moje ostatnie zakupy w sklepie SFD 2 razy kupowałęm i 2 nie miłę wpadki niestety w tym wypadku do 3 razy nie zadziała.
Pozdrawiam

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z takimi problemami to do inposta idź, i do sklepu K**

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
z tych nerwów pomyliły mi sie literki chodzi o sklep sfd...

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
I co SFD ma zerwać umowe z firmą kurierską bo jeden z tysiąca pracowników zrobił pomyłkę? czy firma ma zwolnić z 5 osób bedziesz szczęśliwszy?mentalność Polaka.Szkoda gadać rozumie ze ty jestes nie omylne,nigdy nie robisz błędów nigdy nie zdarzają ci sie pomyłki?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
niee ale jak komus zalezy na zcasie i robi bezposredni przelew i prosi o szybką wysyłke a paczka zostaje dopiero nadana w srode to chyba nie moja wina prawda?
Dzis sobota a ja nadal bez paczki rozumiem że nie mam mieć zastrzeż wszystko Ok kasa wpłacona paczki nie ma ale jest OK nie ma co narzekać;)

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
do sklepu moze miec jedynie pretensje że wysłali Ci ja w środe a że paczki nie masz to wina inposta i tyle. Trzeba było brać kuriera to byś miał już dawno.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
dokładnie j.w. poza tym skoro przesyłka wyszła później widocznie zabrakło czegoś na magazynie i sklep czekał na dostawę,wiem bo sam kiedyś dzwoniłem dlaczego poszło później.Nie wiem ile razy zamawiałem ze sklepu SFD produkty to raz tylko był poslizg właśnie przez brak jakieś pozycji na magazynie.Tak to zawsze zamówienie razo podawałem i do południa juz miałem na poczcie że zamówienie wsyłano.Tak więc jesli chodzi o szybkość i obsługe sklepu SFD jest naprawdę jak dla mnie na wysokim poziomie.Na setki zamówien zawsze coś moze się gdzieś opóźnić z wielu różnych przyczyn i nie ma co od razu na wszystkich psów wieszać.Ja zawsze biorę kurierem,kurier dzwoni i umawiam się na godzinę i przywozi do domu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Rozumiem was ja 2 razy zamawiałem i 2 razy taki nie mił epizot mi sie trafił.. in post jest tez dobry jak kurier bo jest an drugi dzien paczka i nie trzeba oczekiwać o której kurier będzie tylko masz chwile idziesz odebrac sobie

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
w kolejnym zamówieniu napisz w uwagach żeby ci dorzucili jakiś próbek za opóźnienie z wcześniejszymi zamówieniami.Miałeś po prostu pecha i nałożyło się na to kilka czynników,ja zamawiałem nie wiem ile razy juz suple od nas ze sklepu i raz tylko miałem poslizg ze względu na jakiś brak produktu na magazynie,tak to zawsze mozna powiedzieć wszystko było od ręki.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
shila sklep.sfd.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2771 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12919
Witam,
Najmocniej przepraszamy za cała sytuacje, Prosze podać numer zamówienia sprawdze gdzie zaszla pomyłka z naszej strony i postaramy sie jakoś panu to zrekompensować co do usług inposta, to jak z kazdym kurierem niestety nie ma osób nieomylnych, w razie takich wypadków prosze pisać bedziemy tez w inposcie interweniowac z naszej strony

Zmieniony przez - shila w dniu 2014-06-23 15:09:27

Zmieniony przez - shila w dniu 2014-06-23 15:10:15

SKLEP.SFD.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Ampuł
niee ale jak komus zalezy na zcasie i robi bezposredni przelew i prosi o szybką wysyłke a paczka zostaje dopiero nadana w srode to chyba nie moja wina prawda?
Dzis sobota a ja nadal bez paczki rozumiem że nie mam mieć zastrzeż wszystko Ok kasa wpłacona paczki nie ma ale jest OK nie ma co narzekać;)




Nie biorę niczyjej strony w Twojej sprawie bo zarówno sklepik sfd to już od dawna moloch i zdarzają się wpadki ale i Ty w tej całej sytuacji nie jesteś bez winy - jeśli Ci tak bardzo zależało na szybkości to trzeba było wybrać jakiegokolwiek kuriera a nie gówniany inpost. I jestem pewien, że problemu by nie było począwszy od nadania, poprzez transport jak i odbiór

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamówienie : 356774

Następny temat

zamówienia 356534

WHEY premium