SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kowanator - W pogoni za siłą.!/Foty str 74/75

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kowanator grypa nie wybiera . Zdrowia życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Pierw wyzdrowiej a potem wybierz się na trening, nie ma co bo jeszcze możesz to pogłębić a wtdy przerwa będzie dłuższa :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
wiem;/,troche mnie to dobija ;/,zawsze cos sie musi wpyerdolic ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 756 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7259
czapka na łeb, bluza, dres, witamina c, gorący prysznic i będzie zdrowy jak nigdy

http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html

DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!

FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
hehe robie to wszystko ;]teraz tylko czekac szybkie wyzdrowienie ;] najgorszy jest katar i ta niemoc :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
znam ten stan lepiej niz swoj zawod ;] nie ma innej opcji jak przeczekać to wszystko,osobiscie regularnie łykam witamine C od roku i poprawa jest zauwazalna, a i unikam autobusów :) podam Ci przyjemne ale mało sportowe rozwiązanie : 3-4 kieliszki wodki do kubka (300ml) goracej herbaty gdzie polowa jest soku malinowego, pijesz to ubrany w najgrubsze ciuchy i moczysz jednoczesnie nogi w goracej wodzie z sola, pocisz sie jak dzik i idziesz taki do wyra w skarpetach spac, bardzo mozliwe ze bedziesz lekko nayebany jesli nie pijesz alkoholu bo ta goraca herbata to turbodoladowanie dla wodki,ale o to chodzi. MI POMOGŁO :D

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
:D po takiej dawce juz bym leżal ;/ :D:D:D,dziś oczywiście gorąca woda z solą i do wyrka :D:D,trzeba to przepocic :D dzięki za fajna opcje,pewnie skorzystam gdy bd pelnoletni :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
raz to i księdzu wolno :) pamietaj :D powodzonka ,wracaj do zdrowia :)

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Spróbuj inhalacje ja zawsze robię 3x dziennie, do tego pod kołdrę w dresie, nasmaruj się maścia i spore ilości herbaty z cytryną, po 3 dniach wszystko minie przynajmniej na mnie tak działa x]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aspirynę spróbuj, fajnie rozgrzewa :D.
Aspiryna z kawą podobno lepiej rozgrzewa . Musze kiedyś spróbować takiego połączenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Własnej roboty stojak na obciążenia i gryfy - zrobiony z fotela.

Następny temat

fbw dla poczatkujacych

WHEY premium