SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kosmetyczka we Wrocławiu ???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15553

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez dE^SiRE z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Mam zamiar wybrac sie do kosmetyczki na zabieg oczyszczania twarzy. Czy ktos moglby mi polecic do jakiego salonu kosmetycznego wybrac sie we Wroclawiu ? Bo nie chce trafic na jakis amatorow, a ktos kto juz byl u kosmetyczki wie czy jest profesjonalistką i czy jest dobra w swoim fachu.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem o paru profesjonalistkach dobrych w swoim fachu ale niestety nie są to kosmetyczki

ludzie, to jest dział fitness ... FITNESS !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze i dzial fitness, ale:
1) pod tytulem Fitness jest napisane: "Co robić, aby pięknie wyglądać"
2) nie ma tu dzialu pt "pielegnacja" "uroda" cz cos w tym stylu
3) aby pieknie wygladac trzeba uprawiac sport, odzywiac sie racjonalnie i (czego faceci zrozumiec nie chca) stosowac rozne kosmetyki (tak tak, wielu facetow tez powinno)

co do pytania - mi polecono salon Babor na ulicy Kuzniczej, nad sklepem tejze firmy, tam tez sie udalam i musze powiedziec, ze bardzo profesjonalnie, jestem bardzo zadowolona i bywam tam co jakis czas, ale niestety ceny przynajmniej 1,5x wyzsze niz przecietne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki abix a ile w tym salonie koszuje zabieg oczyszczania twarzy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uve, niestety nie pamietam dokladnie ile kosztuje podstawowy zabieg, ale wydaje mi sie ze ok 100zl, ja zazwyczaj place 120-140 (wystarczy ze dodadza jakas ampulke) najlepiej zadzwonic do nich i spytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Polecam salon kosmetyczny na Ulicy Szczytnickeij 26 telefon 322 24 06
Zabieg oczyszczania twarzy koztuje 55 zł,bylam i polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki wielkie Jenna_20 za informacje, wciaz sie wacham czy isc do kosmetyczki ale mam nadzieje ze wkoncu sie przelamie. Po piersze facet do kosmetyczki :/ Po drugie troche sie boje :) Po trzecie moja klolezanka byla u kosmetyczki i po takim zabiegu tak ja wysypalo ze nie wychodzila przez tydzien z domu. Okazalo sie ze zostala zarazona jakas bakteria podczas oczyszczania twarzy. Wydaje mi sie ze przydaloby sie mojej twarzy takie oczyszczanie ale nie wiem czy to na dlugo pomoze chociaz warto pewnie sprobowac. Bede musial sie wkoncu zmobilizowac i wybrac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Nie ma czego sie obawiac ani wstydzic,oczyszczanie twarzy to nie jest przywilej jedynie dla kobiet,to zabieg czysto higieniczny ktory wcale nie świadczy o "pedalstwie".Nie ma czego sie obawiac nikt Cie nie wyśmieje.To porządny salon kosmetyczny nie ma obawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje na to wlasnie liczylem Teraz napewno pójde :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1
Polecam salon kosmetyczny we Wroclawiu przy ulicy Swidnickiej 22. niedaleko rynku. Adres stronki ich to www.poczuciepiekna.pl 

:) no i już

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
O mamy archeologa na forum
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

O co tu chodzi?

Następny temat

ECA i problem

WHEY premium