SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Korpok powrót do formy. 19 na karku:) czwarty rok ćwiczeń.. Początek cyklu str.5

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też tak miałem że na samym początku było ciężko zjeść np owsiane ale teraz lekko wchodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1356
jutro juz zapodam coś wiekszego na śniadanie :) i nogi masuje :P przysiad w koncu znowu ahhhh nie mogę sie doczekac :)

No pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401979
Proponował bym Ci całą diete skonsultować w dziale odżywianie. Na pewno bedzie to z korzyścią dla Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1356
Ok dzięki skorzystam :)

No pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Jeśli ty naprawdę tak jesz jak piszesz to ****a przerzucam się na bierki

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
masz gena chłopak

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
fajna sylwetka, pomimo że dieta taka se to widać że rośniesz i nie podlewa, ale to jak widać gen robi swoje. ogólnie wyglądasz na ponad 80kg ale talia wąska i nogi nie do***ane na maxa dlatego ważysz mniej. wycisk dobry, gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
wycisk za***isty jak na swoja wage , sila do gory skoczyla , czekamy na dalsze relacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak tam forma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5070
wlasnie co jak tam twoja forma?:D jestem bardzo ciekawy jakis nowych fot

"Nie Jeden Się Jeszcze Dziwi Ale Jestem Po To Żeby Ich Zadziwić"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stare fotki

Wiecej