SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Korekta treningu push pull

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Dzisiaj poszedłem 1 raz na silke obadalem teren. Miałem jedynie problem ile kg mialy sztangi. Wrzuce 3500kcal w dt i 3300 w dnt. Od nowego roku 3000kcal i wrzucic fbw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
olimpijka ma zazwyczaj 20 kg jak jest klasyczna,
sztangi krotkie w ranicach 10kg
smith w zaleznosci od konstrukcji okolo 25kg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Długość maja 2.2m i chyba reszta 180 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
a koncowki maja szersze niz czesc chwytna?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Zapytaj obsługi najlepiej. Ale najcześciej te długie mają 20kg i 15kg.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Sa chyba 3 długości i tak koncowki sa grubsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Najdłuższe będą miały 20kg, bo tyle waża olimpijki.

Te niedużo mniejsze mają po 15 a najkrótsze 10-12.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Cos właśnie nie szlo mi dzisiaj na klate a tu 5kg więcej bylo. Teraz tylko diete urozmaicić i bedzie szlo. JesZcze jedno pytanie raczej z dzialu odzywiania ale nie ma sensu zakładać tematu. Czy tabletkę witamin i mineralow moge przepolowic na pol ? Juz pary razy utknela mi w gardle i prawie sie zadlawilem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym sadzicie?

Wiecej