SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Korekta jadłospisu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 687
Witam przepraszam z gory ze wam tak zawracam glowe ale ostani temat dalem do zamkniecia a sprawa troszke mnie meczy. Otoz jak juz pisalem wczesniej niepokoi mnie ze na masowce strasznie mi leci wszystko w brzuch i nogi... Jak poradzili mi wczesniej odrzucilem juz gainera zeby ograniczyc ilosc wegli ale wydaje mi sie to cos malo pomaga. Mam 21 lat wzrost 186cm, waga 93kg. Ale przejdzmy do konkretow z grubsza moja dieta wyglada nastepujaco:

I posilek
mleko+ platki kukurydziane
jogurt naturalny + orzechy+ rodzynki

II posilek
kanapki z szynka i serem zoltym + oliwki + owoc

III posilek (przedtreningowy)
ryz+kurczak+warzywa

Po treningow pilem zawsze gainera 50g

IV posilek taki sam jak III gdyz robilem zawsze tzw ryzowa mieszanke na 2-3 dni

V posilek
ser bialy + tunczyk

Odrazu wyjasnie ze jem na "oko" tzn tyle ile wydaje mi sie ze organizm potrzebuje i jest w stanie wchlonac.

I teraz juz konkretne pytania
Zmienic cos w diecie ? Czy moze rozpoczac cykl redukcyjny i przerzucic sie na trening na rzezbe + jakies aeroby, bieganie itp.?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5067
1. wywal płatki kukurydziane!!! i dodaj białka do 1 posiłku.
2. dodaj lepsze źródło białka ( a chleb to szukaj razowy)
3,4 nie jedz zawsze białego ryżu urozmaicaj (ww o niskim IG)
5 tuńczyk nie potrzebny
jak nie chcesz liczyć to jedz intuicyjnie ale dodaj bieganie, albo aeroby po treningu i obserwuj co się dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 687
Ok sporobjemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5067
a i żebyś źle nie zrozumiał: " wywal kukurydziane" chodziło o to żeby zastąpić je owsianymi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
musli własnej roboty też będą dobre :)

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 687
Mam w domu taki bajer Gazelle cos tam to na tym bede cwiczyl tylko teraz pytanie czy cwiczyc na tym tylko w dni treningowe czy moze cwiczyc w nietrenigowe ? aaa no i ile razy mozna cwiczyc brzuch bo rozne slyszalem na ten temat zdania przy robieniu masy ?


Musli wlasnej roboty :>? Masz przepis hehe :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 319
osobiście korzystam z tych dwóch z lekkimi modyfikacjami, może sie zainteresujesz
http://www.uwielbiam.pl/przepisy/przegladanie/musli.html
http://pychotka.pl/przepisy-kulinarne/wegetaria�skie/domowe-musli.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
w dziale kuchnia też znajdziesz a inwencja już zależy od Ciebie i preferecji na przykład jakie bakalie lubisz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 687
Oki pokombinuje ale dalej nie wiem co z tymi aerobami i brzuszkami :>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Bez wzgledu na to jaki jest Twoj cel, dodatek aerobow zawsze bedzie dobrym rozwiazaniem, podobnie trening brzucha i innych partii ciala.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 687
Takie ejszcze male pytanko bo wydaje mi sie ze troszke malo bialka przez dzien tylko teraz mysle czy kupic jakas odzywke bialkowa ? Czy sugerowalibyscie cos innego chodiz mi glownie o dodatek do 2 posilku ale w takiej formie zebym to mogl wszamac na uczelni :)? hmm ?

I czy ryz bialy moge calkowicie zastpaic brazowym ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja, moja pierwsza dieta

Następny temat

Układanie diety

WHEY premium