SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kordyceps

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Witam!

Po przeczytaniu artykułu w MD naszło mnie na zbieranie informacji na temat tego grzyba.

Jego rzekoma skuteczność polega na:

- skutecznym zwiększeniu poziomu ATP w organizmie,
- pomoc w podniesieniu poziomu wolnego testosteronu we krwi
- poprawa wykorzystania tlenu podczas wysiłku fizycznego (o 50%! Była z tego nawet afera na olimpiadzie w 93 roku. O stosowanie dopingu były podejrzane olimpijki z Chin. Testy wyszły negatywnie. Niby poprawa wydolności to zasługa kordycepsu).

Ma ktoś jakieś info na ten temat? Stosował to ktoś kiedyś? Jeśli tak to w jakich dawkach? I przede wszystkim: to działa?

Jestem sceptykiem w takich kwestiach. Może wy coś wiecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4282
Podłączę się do tematu bo zaciekawiła mnie ta substancja :P Tylko pytanie czy jeżeli jest taka wspaniała to czy wielkie koncerny nie wykorzystały by jej już dawno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Może koncerny są tak samo sceptycznie nastawione jak ja a to po prostu są jakieś grzyby. Rumcajs leśny zbir pewnie dużo wie o grzybach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Stosowałem w dawcę 3g dziennie, godzinę przed wysiłkiem. Zwiększa się wydolność tlenowa i w moim przypadku dość zauważalnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4282
Bierzesz taki zwykły kordyceps apteczny czy mieszankę 5 różnych (Cordygen5 od Millenium - pierwszy raz widzę tę firmę )?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Jadłem bodajże Cordyceps ze Swansona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4282
Ok dzięki, a podzielisz się jeszcze dawkowaniem? Według producenta czy jakieś własne miałeś? I czy jak połączę to z Napalmem lub Assultem to nie wybuchnę? xD

Zmieniony przez - Vico93 w dniu 2013-09-15 19:07:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Brałem 4-5 kaps po 600mg, godzinę przed treningiem. Nic Ci się złego nie stanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4282
Hmm a wiesz może czy są jakieś skutki uboczne stałej suplementacji? Czy może robić sobie cykle jak w kreatynie? :P Np przeplatać sobie cykl kreatynowy z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Jak ze wszystkim, najlepiej cyklicznie 2-3 miesiące i przerwa, bo organizm się przyzwyczaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Nestaa. Bezpośrednio po spożyciu czułeś działanie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, informacje z gazetki olimp.

Następny temat

Ktokolwiek korzystał, ktokolwiek wie

WHEY premium