SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koral MKM Gi - zmniejszenie rozmiaru...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346
Witam.
Zakupiłem sobie ostatnio Gi Korala model MKM. Jako, ze ważę 95 kg zamówiłem rozmiar A3 tak jak producent zaleca. Niestety okazało się, ze góra kimona jest dużo za duża i teraz zastanawiam się czy warto bawić się w zmniejszanie piorąc w wysokiej temperaturze kilka razy czy lepiej sprzedać i kupić A2. Kimono przywiózł mi znajomy z Brazylii dlatego nie mogę go wymienić niestety. Z opinii użytkowników kimon Koral dowiedziałem się, ze ów model w ogóle się nie kurczy dlatego nie chciałbym ryzykować, że gi się uszkodzi podczas kilkukrotnego prania w wysokiej temperaturze. Jakieś rady? Głównie użytkowników tego modelu proszę o cenne podpowiedzi:)
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Tyż mam Korala MKM- ogólnie zauważyłem że z rozmiarówką jest problem, ja mając 1.79 wzrostu i ważąc około 74 kg mam sporo luzu w a2, nigdy nie miałem a1 ale ogólnie są to kimona na dużych chłopców, w tym wszerz. nie zmienia to faktu że bym nie zamienił korala na Atamę, po prostu lubię tą firmę a może to sentyment.
ad rem- ciężko go będzie skurczyć, chyba że bardzo ostrożnie w suszarce po praniu w 50 stopniach. ja bym tego nie zaserwował swojemu mimo że podczas treningu często rękawy wjeżdżają mi pod dłonie (np. podczas mostków)

Zmieniony przez - Pirat z Copacabany w dniu 2013-07-28 19:09:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346
Ja mam 177 cm wzrostu i ważę ok. 95 kg dlatego wziąłem A3 według zaleceń producenta. Jak myślisz Pirat A2 będzie na mnie dobre? Kombinacje z praniem w wysokiej temperaturze chyba odpuszczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
A2 będzie git, na przysadzistego faceta jak znalazł ja mam spory zapas na ewentualny przyrost masy. Ogólnie z rozmiarówkami jest tak że lepiej brać pod uwagę wzrost niż wagę z tabeli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346
Dzieki bardzo! Pozdrawiam! Moje Gi na sprzedaż gdyby ktoś był zainteresowany:) Rozmiar A3, kolor bialy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Może uda się wymienić przez stronę sklepu/producenta? Mimo wszystko kupno/sprzedaż to trochę zabawy, przez sklep powinno pójść sprawniej.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346
Też o tym myślałem ale sklep w Brazylii, producent również z Brazylii wiec musiałbym teraz zapłacić za wysyłkę do Brazylii i powrotną która kosztuje 62.20e plus ewentualne cło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Uuuu, no to rzeczywiście jednak chyba lepiej będzie sprzedać.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka z ciezszym wyzszym i silniejszym.

Następny temat

Poranny trening do korekty

WHEY premium