SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja barku-pilnie prosze o pomoc.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Witam.Moj problem zaczal sie juz prawie 2 miesiace temu.Wydaje mi sie ze stalo sie to podczas sparingu MT.Chodzi jak w temacie o bark.Na poczatku bolalo mnie cos w srodku gleboko i jakby w tylnej czesci barku,szczegolnie w momencie wyginania reki do tylu.Znajomy fizjoterapeuta probowal znalezc ktory to miesien.Nietety stwierdzil ze to chyba bedzie cos ze stawem.Nie przeszlo po 3 tygodniach wiec udalem sie do lekarza.Lekarz poruszal reka i stwierdzil ze to stan zapalny (jak lokiec tenisisty) od intensywnego powtarzania tego samego ruchu( i tu by sie zgadzalo-uderzenia prawa reka na treningach).Zalecil mi 2 tygodnie na Ibuprofenie.Nietety podczas tych dwoch tygodni to sie strasznie pogorszylo.Cos zaczelo mi strzelac w barku jak ruszam reka.Co jakis czas mam takie uczucie jakby od barku w dol mi reka dretwiala.Pozatym to czuje coraz silniejszy bol jak podnosze cos szczegolnie wyprostowana reka.Bylem drugi raz u lekarza i on teraz zapisal mnie na USG.Problem w tym ze jestem w Anglii i tu jak slyszalem na te badanie moge czekac i pol roku.Pomozcie-nie mowie juz nawet o powrocie na treningi,ale to naprawde preszkadza mi w pracy i podczas snu.Czy ktos wie co to moze byc?????

(L)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Dzięki David ale w tym drugim temacie to chyba co innego.Koles ma nawet inne objawy...

(L)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
narazie napewno odpoczywaj nie spij na tym barku przede wszystkim...tylko delikatnie go obciazaj jak juz musisz...i jak juz nie bedziesz mogl wytrzymac z bolu to przykladaj lod ...spij na wznak zeby miesnie w nocy odpoczely...cieple kapiele rozluzniajace plus masci przeciwzapalne... nie masz narazie USG i lipa jest .... i uwazaj na drugi zdrowy bark zeby tez go nie przeciazyc ..i narazie w zadnym wypadku nie cwicz...i spokojnie...zobaczymy co bedzie za msc. Narazie silno boli bo jest przeciazony bark i stan zapalny hula...wyciszy sie bedzie USG to zobaczymy na czym sie stoi Pozdro

Najlepszy lek...odpoczynek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Dziękóweczka.A co myslisz jakbym chodzil na treningi i robił tylko nogi?Tak wogóle to mysle że za jakis czas jak mnie nie wezwą na to USG to udeże na pogotowie,bo boli coraz bardziej z dnia na dzień.Smaruje Ketonalem a Ibuprofen odstawiłem bo nie chce sobie wątroby zajechac.

(L)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
ja bym wogole odpuscil silownie narazie puki nic nie jest wiadomo...wiesz ze zdrowie jest najwazniejsze a tym bardziej rece potrzebne sa do pracy ...jak boli coraz bardziej sproboj okladow z lodu ...albo w aptece sa takie torebki z zelem chlodzacym + maś przeciwzapalna chłodzaca...kontuzje barku ciagna sie miesiacami...nie chce dolowac ale siedze troche w temacie barku i jest to powazny problem . Staram sie nie udzielac porad bo kazda kontuzja jest inna dlatego trzeba zobaczyc osobiscie bark.

Najlepszy lek...odpoczynek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
moze byc stan zapalny pierscienia rotatorow i przestrzeni podbarkowej , ibuprofen + masci przeciwzapalno przeciwbólowe do tego zimne okłady pary razy dziennie , mozesz tez sprobowac znalezc terapeute zajmujacego sie kinesiotapingiem lub chociaz jesli masz taka mozliwosc to reke na temblak na pare dni , przynajmniej w domu , ewentualnie jeszcze zabiegi fizykoterapeutyczne ale to juz nie wiem czy masz dostep do jakiegos gabinetu prywatnie;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
Mi na bóle barku na kontuzje która nabawilem sie na siłowni pomogl mi jedynie odpoczynek, na MT nie robilem zadnych pompek i staralem sie nie uderzac ta reka, zamiast tego przysiady i w ciagu 2 tygodni mi przeszlo, no przy rozciaganiu slysze jak mi cos strzela, ale to juz szczegoł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Wie ktos może do jakiego lekarza isc,jeżeli chciałbym isc prywatnie z tą kontuzją???

(L)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
ortopeda...

Najlepszy lek...odpoczynek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Dzięki

(L)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zespół strzykającego biodra - pytania

Następny temat

przedramie nie daje spac

WHEY premium