SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja barku - ćwiczyć czy nie?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Podam nazwę maści będzie prościej, bo nie wiem czy to rozgrzewająca jest.. "Dicloziaja" a wcześniej "Ben-Gay", ale przestałem jej używać bo strasznie nieprzyjemny zapach miała i nie bardzo z taką do szkoły, czy gdziekolwiek indziej...

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
diclozaja moze byc, bo wlasnie ma na celu ograniczenie i lagodzenie stanow zapalnych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Stosuję od jakiegoś czasu i czuję poprawę, dlatego jestem dobrej myśli Wspomogę się jeszcze Flexitem.

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 62 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 701
poszedł bym na Twoim miejscu do lekarza zawsze nigdy nic nie wiadomo a zdrowie jest najważniejsze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Nie mam w okolicy lekarza sportowego niestety. A miejscowi powiedzą mi że jestem za młody na siłownie...

Zmieniony przez - mb41 w dniu 2013-10-28 16:48:30

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 62 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 701
nie na siłownie nie jesteś za młody nie wiem czy ta maść już była podawana ale nacieraj dokładnie to miejsce Arcalenem polecam bardzo dobra maść ;) i szybkiego powrotu na siłownię życzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4030
Wystarczy ortopeda... Ja zignorowałem problemy z barkami i teraz mam przynajmniej roczną przerwę więc lepiej nie ryzykować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Wszystko przemyślę, dzięki za odpowiedzi panowie

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
A więc wracam... Zastosowałem się do rady, odpuściłem trening bicepsów tricepsów, myślałem że to mi pomoże, jednak jest gorzej.. W poniedziałek lub wtorek idę do lekarza, jeśli będzie o czym, to będę tu pisać... Na razie wstawiam filmik, sami spójrzcie co się dzieje


"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta+Ćwiczenia na większą masę ciała.

Następny temat

Ocena planu treningowego

WHEY premium