SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja barku! Przykra sprawa....

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 158
Witam!
Na wstepie chcialbym podziekowac wszystkim aktywnym osobom na tym forum.
Dzieki Wam mozna dowiedziec sie wiele informacji na temat sportu ktory wszyscy kochamy I zyc bez niego nie mozemy.

Pisze poniewaz mam problem... I potrzebuje rady I informacji.
Kontuzja- zmora kazdego. Wszyscy wiemy, ze lepiej zapobiegac niz leczyc, ale stalo sie jak sie stalo I trzeba sie postawic na nogi.

Sprawa dotyczy prawego barku. Ktory zostal uszkodzony jak mi sie zdaje podczas wyciskania sztangi na laweczce + dobicie sie wyciskiem sztangielek.
Kontuzja trwa od kilku miesiecy. Podczas proby wyciskania sztangi czuje jakby klucie igla w moim biednym barku.
Zrezygnowalem oczywiscie z cwiczen ktore zwyczajnie bola, ale co jakis czas sprawdzam stan I ciagle bol wystepuje. Glownie podczas treningu klatki wlasnie.
Nie wiem co mam robic, gdyz nie potrafie zyc bez treningu I bardzo chcialbym juz wrocic do formy.
Jak zdiagnozowac rodzaj I powage kontuzji? Czy zdjecie rtg cos pomoze? Jakie stosowac suplementy odbudowujace? Czy zaprzestac calkowicie cwiczen na jakis czas? co robic? akupunktura?
Z gory dziekuje I bardzo prosze o jakies wskazowki.
Mam 29 lat I cwicze bardzo regularnie od okolo 3 lat- 5 dni w tygodniu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1786
Udaj sie do lekarza i badania , może być to drobny uraz albo coś poważniejszego . Miałem kiedyś podobny uraz ale w łokciu i w moim przypadku był to drobny uraz od przeciążenia stawu łokciowego ale przez jakieś 5 mies. meczyłe sie z tym
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 23196 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 224085
Cześć,

Musisz udać się do lekarza i zrobić rezonans.
Na pewno możesz stosować kolagen np. Collagen Renover + np. Glucosamine Sport Complex albo Joint Therapy. Z tym, że musisz zobaczyć co to za uszkodzenie inaczej branie suplementów nic Tobie nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 158
Dzieki! Dzisiaj postaram sie kupic jakis support dla jointow. I oczywiscie trzeba bedzie sie skonsultowac z lekarzem. Na razie okladam sie lodem codziennie.
pozdrawiam wszystkich I do zobaczenia na silowni! Sila z Wami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 758
mysle ze rtg nie ale echo pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kupilem collagen I jakis produkt na jointy. Oczywiscie biore fish oil regularnie.
w weekend wybieram sie do chiropractora. Trzeba ponastawiac kosci I pogadac o moich opcjach na ewentualne leczenie. Zrobilem wczoraj niezly trening plecow, wiec nie jest tak zle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1786
Możesz mieć tak jak ja , czyli od przeciążenia . Więc trochę lżejsze treningi i więcej uwagi i powinno być dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 466
Polecam preparaty ze zwiększoną zawartością kwasu hialuronowego,bo oprócz składników budulcowo-odżywczych dobrze smarują stawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8704 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 27878
Tez mam problem z brakiem i to od roku Silownie odpuscilem od maja 2013 Robilem rtg i usg ktore nic nie wykazaly a bark nadal boli Nie wiem co moze z nim byc nie tak Badanie rezonansem mam dopiero na polowe sierpnia Moze to cos wykaze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3326
izi wykryje jedynie ze jestes leser i naciagasz nfz na swoje marne idiotyczne glupoty nic ci nie jest a szukasz w dziurym calym a boli cie bark od walenia konia pod biurkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8704 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 27878
ketonek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Zapytaj Trenera] Mateusz R 6 tydzień | podsumowanie

Następny temat

Dieta Redukcyjna - Low carb - Pomoc

sosy