SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja - zerwanie sciegna (?)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74
Witam

Z gory przepraszam najmocniej jesli zly dzial, jesli tak to bardzo prosze o przeniesienie.

Problem dot.kontuzji zerwania pomiedzy pacha a klatka piersiowa wlokien (?). Mianowicie, robilem klatke na lawce prostej i przy drugiej seri przy 9 powtorzeniu cos mi sie zerwalo i niestety nie moglem juz nic robic, nawet 10 kg podniesc to stalo sie w kwietniu, bylem z tym u Ortopedy i ten stwierdzil, ze mam lekie zerwanie, i trzeba czekac, az sie samo zagoi (nie wiem jakim cudem), do dzisiaj przy troche mocniejszym wysilku niestety ale czuje to zerwanie, i czy sa jakies metody sposoby leczenia, operacja zeby moc w pelni i sprawie wrocic do sportu ?
Bardzo mi brakuje brak mozliwosc trenowania
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
spożywaj dużo białka i zaopatrz sie może w jakiś kolagen czy coś.
a nic innego tego nie zagoi niż czas.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Niestety ja Ci nie pomoge. Ale takie sa efekty slabej rozgrzewki.
1

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1377
Moim zdaniem to zmień lekarza i idz do innego specjalisty w tej dziedzinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74
Ok, to kupie sobie kolagen i bede go spozywal
Watpie, zeby to byla slaba rozgrzewka zawsze rozgrzewalem sie poprawnie i efektownie
Zmienie i pojde do innego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 437
Możesz zrobić USG tego miejsca, ale to kosztuje i czekać aż się zagoi. Potem lekkie rozciąganie mięśnia przez jakiś czas i dopiero na koniec trening siłowy.

Coś jest niemożliwe, dopóki zjawi się ktoś kto nie wie, że to jest niemożliwe i to robi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74
Witam Ponownie
Od mojej kontuzji minal juz prawie rok i czuje sie duzo lepiej, bol juz mi nie doskwiera takze trzeba zaczac znowu robic to co lubie najbardziej czyli "koksowac" :D. Jak widzicie pisze w temacie o mojej kontuzji i chcialbym sie zapytac jak w ogole zaczac ponowe cw, nie powiem troche zjechalem przez ten rok.
Chcialbym nadrobic spadki i dalej rosnac :)
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Wazne jest to abys nie rzucal sie na duze ciezary, musisz na nowo oswoic sie z silownia, ja bym zlapal sie za FBW.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Dokładnie j/w, tym bardziej ze miałeś kontuzje, zaczynaj od małych ciężarów i niskiej intensywności treningowej i stopniowo zwiększaj.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia w okolicy warszawy

Następny temat

Bieganie przed treninigiem?

WHEY premium