SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja Kolana

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
Witam. pare misesciecy temu na meczu... zepsułem kolano, no ok przejde do rzeczy, przez pewien czas poprostu moje kolano musialo byc cały czas zgiete, nie moglem prostowac poniewaz czulem tak jakby blokade, lecz ostatnio normalnie siedzialem na lekcji w szkole i poczulem jakby cos mi w kolanie przeskoczylo.... okropny bol, po 2,3 dniach juz wszystko ok, moge normlnie chodzic, biegac, czasem strzela w kolanie, czuje delikatny przeskok.... chodzi mi o to czy dalej konieczny jest rezonans kolana, poniewaz nic nie boli, oczywiscie sportow nie uprawiam bo sie boje o kolano..
czyli moje pytanie.. co moze byc uszkodzone ?? jak dlugo bede musial sie powstrzymywac od gry w pilke, czy mam prowadzic w domu jakas rehabilitacje...
Prosze o pomoc, z góry bardzo dziekuje tym co poswieca mi chwilke na pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
A co lekarz prowadzący na te Twoje pytania..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
Nic.... jak byłem w szpitalu to nic sie nie dowiedzialem, na kontroli mowil ze dopiero po rezonansie cos bedzie mozna powiedziec... a chcialem sie tak mniej wiecej dowiedziec co i jak .... na rezonans jestem zarejestrowany tylko ze terminy.... na NFZ ponad pol roku czekania niestety a chcialbym sie tak mniej wiecej dowiedziec co mam o tym myslec. Moze mial ktos cos podobnego i powiem mi mniej wiecej czego moge sie spodziewac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Lekarz po samym badaniu fizykalnym powinen CI udzielić już pewnych informacji choćby odnośnie co podejrzewa czy jak postępować do tego czasu. Skoro piszesz że było to w trakcie meczu i na skutek urazu to może to być wiele rzeczy jak uszkodzenie łąkotki i/lub więzadła. Co do kolejek warto sprawdzić terminy w innych miejscach np. inne placówki czy miejscowości w jakimś względnej odległości może czas oczekiwania być krótszy nawet o połowę.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
Bardzo dziękuje za pomoc. zaraz bede to sprawdzał bo jednak pól roku to długo......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ponizy link będzie pomocny , masz informacje odnośnie przewidywalnego czasu oczekiwania na świadczenia medyczne
http://kolejki.nfz.gov.pl 
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słaba ręka przy granicy zakresu ruchu ręki

Następny temat

Intensywny trening a płodność

WHEY premium