SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja Barku

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16106
Saut jestes ze Sląska ?? musze poszukac na dysku mialem nazwisko i namiary na jednego z lepszych ortopedów do spraw medycyny sportowej. mi sie jeszcze w tym roku udalo zrobic mri, facetka mnie chciala zapisac na kwiecien to jej powiedzialem zeby sobie w dupe wlozyla ten kwiecien no i mialem w tą sobote po 3 tygodniach czekania. btw. rezonans prywatnie to kosz 450-500 złotych a zrobią go prawie od reki

http://www.sfd.pl/temat268831/

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664
hym, powiem tak, sam coś z tej "serii kontuzji" mam, temat oklepany na forum, polecam dobrze poczytać, poszukać, i.. jeżeli sam ktoś nie przerobił to raczej nie przywiazywał bym do porad uwagii, mozesz sobie jeszcze bardziej zaszkodzić słuchając i czytając niektore ******ły, polecam sam dobrego ortopedy, nikt Ci tutaj na to fachowo nie pomoze bo nikt nim nie jest, jedyne z zakresu co ja jako że mam za sobą a i ciagle podobną dolegliwość, staraj sie rozgrzewać "staw" czyli malutkie obciazenia duzo ruchów, np. sama sztanga, i nie wykonuj cwiczen które sprawiają szczególny ból, nie na siłe, ja nie potrafie wkładać sztangi za głowe, to jade z przodu, porządnie rozgrzewam [wieksze ukrwienie dobrze wpływa na takie dolegliwości] a masci.. jak to masci..;) jedne pomoga 2 nie;) nie zaleznie od ceny'

..::Małe Ciało:Wielki DUCH::..
..cele ubiegłegoroku: łapą>cel 38 cm. klatka> 100kg wycisk[osiągniety]/obecnie 106-110 kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16106
wiadomo ze duzo jest takich postów ale zawsze warto zalozyc odzielny bo moze akurat sie ktos trafi kto bedzie mial duzą wiedze na temat takich urazów. a w lekarzy tez nie ma sensu tak wierzyc, wiem cos o tym, gdyby nie ludzie z forum to juz bym sobie dawno dal dupie siana i bym przestal chodzic po lekarzach a teraz to bym pewnie byl kaleką jakbym dalej cwiczyl.
cholera nie moge znalezc namiarów na tego ortepede

http://www.sfd.pl/temat268831/

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
a czym sie uzupelnai tą maz stawową ? bo mi tez cos ostanio strzela dodam ze dawniej mialem problemy z nadgarstkami jadlem artrox drink i mialem spokuj po opakowaniu 600g ale teraz znowu wracają te problemy... yy

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Powołam się na mojego lekarza - powiedział,że moje "pykanie" w barku może być spowodowane małej ilości mazi w stawie i powiedział, że nic mi nie grozi a jako uniwersalny lek polecił mi fastum

Więc jeśli powiedziałem coś niezgodnego z prawdą to prosze o wybaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16106
Kamil masz mój post o stawach wiec mnie nie wpieniaj przyokazji jak sam wspominales chorujesz na reumatyzm wiec wiesz to niekoniecznie moze byc od treningu ale od choroby.

u nas w szpitalu tez jest taki lekarz, fastum dla niego jest lekiem na wszystko btw. takie jakby male strzelanie nie jest grozne, jest ono spowodowane dostaniem sie powietrza do srodka stawu. gorzej jak jest przeskakiwanie wtedy jest cos nie tak.

http://www.sfd.pl/temat268831/

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
Nawet nie masz co marnowac na to fastum bo ci nic nie pomoze...
Jesli masz takie same pykanie jak ja to podobno ci sciegno przeskoczylo jakies ;p
Ja mam 2 pykania jak podnosze reke przed siebie w gore i opuszczam w dol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
Witaj Gorum. Będę wdzięczny, jeśli znajdziesz namiary na tego ortopedę. Szlag mnie trafił w Medi..cos tam w Nowym Bieruniu. Zgubili moje skierowanie i pielęgniarka w recepcji mnie nie zarejestrowała. Lekarz nawet prosił, ale baba była twarda. Na nic tłumaczenia, że przyjechałem z Katowic, że nie dostanę wolnego. Inne pielęgniarki nawet zaproponowały, że mogę przysłać skierowanie. Gdzie tam. Tak, jestem ze Śląska, choć góral.

Grzehoo z rozpieprzonym barkiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16106
witam. niestety nie moge znalezc tamtego adresu. wiem tylko ze to lekarz z Piekar Śląskich. załóż post w zdrowiu, tam moze ktoś bedzie mial namiary, ewentualnie napisz do Jagny75 jest lekarzem ze Śląska. znalazłem kiedys namiary na kliniki sportowe, jedna w Katowicach a druga w Warszawie.

http://www.sportmed.com.pl/kontakt.php - Katowice

http://www.carolina.pl/contact.php - Warszawa

z tego co czytalem na innych forach obydwie mają renome. Napisz jesli udasz sie do jakiejs na leczenie.
Pozdrawiam

http://www.sfd.pl/temat268831/

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
Te Gorum oco ci chodzilo z tym powietrzem w barku bo ja czasem tak czuje jak by mi wlasnie przelatywalo...
Mam jeszcze jedno pytanie - jest wogle szansa ze to przestanei strzelac czy musze czekac az zacznie mnie bolec i zoperuja mi to?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój plan do oceny i poprawy :)

Następny temat

sauna suit

WHEY premium