SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja, w poszukiwaniu leku :P

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 194
Witam !

Mam nastepujacy problem. W polowie grudnia skrecilem lewy nadgarster na silowni. Po 2 tygodniach zostal sciagniety mi gips... i od tamtego czasu bol przy"ścisnieciu" reki czy tez maksymalnym skreceniu nadgarstka uniemozliwia mi np robienie pompek, dzwiganie ciezszych ciezarow i nie moge sie tego pozbyc.Jak krece nadgarstkiem jest to w miare lekki bol wrecz malo odczuwalny ale nie chce sie zagoic i w ten sposob 3 meisiace na silowni mnie juz nie bylo... chce to zmienic i czy znaie moze jakas dobra masc w przystepnej cenie ktora pomoze mi to zagoic ? Stosowalem juz Arcalen ale nie pomoglo. Jutro jeszcze ide do rodzinnego ale warto tez spytac tutaj fachowcow.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
A może po każdej kontuzji potrzeba czasu do ponownego stanu używalności.
A Ty od razu byś chciał pełen zakres...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99
byś musiał jeszcze odczekać trochę, nie wysilać tego nadgarstka, bo tak to sie w ogóle nie zagoi, i będziesz miał z nim cały czas problemy, ale jeśli przez dłuższy czas ci nie przejdzie to warto byłoby pójść do jakiegoś specjalisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 194
No ale nie myslicie ze 4 miesiace to wystarczajacy czas na wyleczenie sie SKRECONEGO NADGARSTKA ? Przeciez oprocz w-f'u na ktorym tylko gram w pilke nozna a jak w siatke to nie gralem (tak - oszczedzalem reke o czym mowilem nauczycielowi) to chyba cos nie tak bo moim znajoomym to jaki kolwiek bol przechodzil po 1-1,5 miesiacach a mi to trzyma juz 4 miesiac dlatego zaczynam sie nie pokoic i jutro pojde do lekarza. Jezeli ktos mial podobny przypadek to chetnie wyslucham :}. I jezeli chodzi o cwiczenia to nie robilem zadnych od grudnia, nawet pompek wiec generalnie byla oszczedzana ta reka jak nigdy... a tu klops 4 miesiace i to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99
wyobraz sobie, ja sie mecze juz poltora roku z bolem barku, i co ja mam powiedziec?? a musze sie meczyc jeszcze rok, bo dopiero za rok bede miala artroskopie... Najlepszym rozwiazaniem bedzie jak sie udasz do lekarza, ale nie do rodzinnego, bo on nic ci nie pomoze. Najlepiej do specjalisty, np ds reki. ale zalezy gdzie mieszkasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 194
Niestety w mojej miescinie nie moge isc do takich specjalistow tak wiec ide do rodzinnego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99
wiesz co, jezeli mieszkasz niedaleko poznania, to udaj sie tam do lekarza. Znam swietnego specjaliste do spraw reki, ktory napewno by ci pomogl... Mi pomogl, bo dal mi od razu skierowania na badania i chociaz wiem co mi jest, mimo ze jest nieciekawie i ze musze czekac jeszcze na ta artroskopie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 194
niestety wies na mazurach sie klania hehe no nic zobaczymy co na to lekarz... jutro dam sprawozdanie moze sie komus przyda na przyszlosc albo cos :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99
ok, zycze powodzenia, ale jesli mieszkasz blisko jakiegos wiekszego miasta to dowiedz sie czy tam niee ma jakiego specjalisty... powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 194
No i dzisiaj po przygodach z rodzinnym i chirurgiem zapisalem sie na rehabilitacje... wolny termin dopiero 7 kwietnia wiec pozostaje mi tylko czekac. Poki co w miedzy czasie bede smarowal reke mascia REPARIL.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uraz kolana!! Co mnie czeka??

Następny temat

Artroskopia barku

WHEY premium