SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontrowersje:Sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16042
Na stronie wp pojawił sie niedawno krótki reportaż poruszajacy tematykę sterydów.

http://kontrowersje.wp.tv/i,Kontrowersje-Sterydy,mid,762089,index.html

Zmieniony przez - morenojr w dniu 2011-03-23 18:57:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1748
"cera może prowadzić do impotencji" i społeczeństwo nam głupieje. Ulubione słowo "mogą" , tak jakbym powiedział "jedzenie jogurtu może doprowadzić to nadwagi, chorób kręgosłupa i serca". Korwin kiedyś powiedział "słabe jednostki same się wykończą" oczywiście bez obrazy dla tego chłopaka. Dzieci trzeba przed sterydami chronić, tak jak sezonowców. Oby jak najmniej tego typu filmów "zapaliłeś raz zioło to umrzesz"

Tłuszcz i gruba bluza to jeszcze nie mięśnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
fachowe pojęcia "hormon głupoty" ogółem wygadany koleś, łap soga

kto bierze ome 3x ed ?

Zmieniony przez - karei w dniu 2011-03-23 19:12:11

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
kolejny baran sie wypowiedzial

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skąd ich biorą? z SFD?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13642
tez to ogladalem. *******enie glupot wedlug mnie.

"...co cie nie wzmocni to z pewnością zabije..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
jak ma sie beret zryty to najlepiej zwalic na trawke i sterydy rysio z reportarzu 3 cykle i troche trawki i w psychiatryku wyladowal ,ja pale ziolo 13 lat i 10 lat robie cykle to pewnie juz na marsie powinienem byc

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Głupot może nie (choć z 3 szotami omi w dzień to chyba przegiął - choć domyślam się, ze pewnie zdarzają się i takie przypadki) jednak wypowiedz Michalczewskiego, że niby on jest czysty.. Ogólnie materiał ok, każdy ma prawo mieć swoje zdanie tu bohaterowie materiału mają takie, na SFD inne, w klatkach bloków 16 latkowie jeszcze inne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13642
kwestia psychiki. jednemu jeden joint moze w glowie po***ac

"...co cie nie wzmocni to z pewnością zabije..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8491
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
to w rosji jest robione jakies gh? i to z przysadek zmarlych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 440 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24756
Jak ktoś jest cipką to i na koksie będzie miał psyche cipki :P Szkoda tylko, że ostatnio często takie tematy poruszają ludzie, którzy rzucają na to tylko zły cień ale w sumie jak ktoś inny może się wypowiedzieć skoro od razu będzie pojechany przez media i inne cholerstwo. Mnie takie rzeczy nie ruszają, gość na wózku i co mam niby płakać na jego miejscu był ładował wszystko co mam pod ręką i się porobił. Z resztą fajne rzeczy gadał omka 3 razy dziennie nie dziwne, że po takim cyklu ludzie skaczą z okna :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosterone propionate

Następny temat

prolo + mdrol

WHEY premium