SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs- Wyciskanie z BioTechUSA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wreszcie ktoś z normalną wagą Ale taka technika nie przejdzie niestety.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 16 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1461
Nie chce się czepiać bo to zabawa a ja amator wiec na nic nie liczę, ale pomijając sprawy techniki: nagranie jest nagraniem filmu z telefonu. Pierwotne nagranie nie wiadomo kiedy było robione no i jest takie niewyraźnie że nie jestem pewien czy to ta sama osoba :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ok, wrzucam moje wypociny, 36 ruch niestety już z pomocą, ale i tak jestem bardzo zadowolony

pierwszy film z waga - 87,2kg, na drugim wyciskanie










Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2018-06-15 21:29:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777593
Fajnie, że wrzuciłeś
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
najśmieszniejsze, że udało mi się zrobić 1 ruch więcej niż Szaraczek, a nie liczyłem tych powtórzeń w trakcie dopiero na nagraniu ogarnąłem, że mam 1 więcej jednak trochę szczęścia czasami się przydaje, chociaż to już i tak był totalny maks, a jak rozmawiałem wcześniej z ronniem to pisałem mu, że już 30stka byłaby sukcesem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 65
Laseklz71
witam 100kg na sztandze - 50 powtórzeń :) - wysyłam jeszcze raz z lepszą jakością filmu
Zdjęcie weryfikacyjne z kartką z wagi






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777593
Dziś najpóźniej jutro rano będą wyniki
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777593
Wyniki konkursu wyciskania leżąc.

Po 250 zł w suplmentach firmy BioTechUSA otrzymują:
mały Wl
erwinoos

Gratulujemy serdecznie i zapraszamy do kolejnych konkursów. Bo lada dzień pojawią się kolejne.

Dziękujemy za udział panowie.

Info dla zwycięzców
Proszę o podesłanie do mnie przez PW
Imię i Nazwisko
Adres wysyłki nagród
Nr telefonu
Linki do wybranych produktów ze sklepu sfd wraz z ceną ( wybieracie pojedyncze produkty nie pakiety )
Podsumowanie produktów ( kwota )

Ps na zamówienie czekam do jutra wieczorem więc proszę żeby to poszło sprawnie
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dziękuje bardzo za możliwość udziału w konkursie! (szczególnie ronniemu który mnie nawet upominał o wrzutkę )
naprawdę jestem bardzo miło zaskoczony, bo przed swoją próba nie pomyślałbym, ze uda się chocby powalczyć
ode mnie zaraz poleci info na pw, jeszcze raz dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777593
No była walka między Tobą, a użytkownikiem Szaraczek. Bardzo fajnie, że wzięliście udział i zapraszamy do kolejnych

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawszy pomysł na redukcję

Następny temat

Spięty brzuch, a oddychanie...

WHEY premium