SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Mikołajowy z grudnia, namieszałem ostro!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 790
Witam.
W pierwszych słowach chciałbym przeprosic za zamieszanie, którego jestem autorem. Otóż kontaktowałem się z Wami w sprawie wygranej w Mikołajowym Konkursie z grudnia i w sprawie złozenia zamówienia z rabatem 30%. Wcześniej juz prosiłem o poradę w tym temacie:

https://www.sfd.pl/sposób_opłaty_w_sklepie_netowym-pilne!-t385515.html

jednak do realizacji zamówienia nie doszło, ze względów zdrowotnych.
Pomyłka polega na tym, że pisałem z adresu mailowego [email protected](mojego) i podpisany nickiem "pugu" (mój nick), a nagrodzony konkursowy esej pisany był pod nickiem "Paenka", (nick mojej dziewczyny). Powód tego jest chyba oczywisty, zwiekszenie ewentualnych szans na wygraną, co jak widac się udało:). Wiarygodnosc tego co pisze jest oczywiscie do sprawdzenia, poza tym piszę z konta należącego do uzytkownika Paenka.

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie i proszę o umówiony kontakt.

Ps. chodzi mi głównie o to, ze podesłałbym do Was to co wybrałem, Wy mi policzcie ile to wyniesie po rabacie, ja robię przelew i jest pięknie. Wysyłka za pobraniem z pewnych wzgledów nie wchodzi w grę.

Dziekuję i liczę na wyrozumiałośc.Uffff....

Supergirls don't cry

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
tos sie obudził chlopie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 790
No niby tak, ale przeciez mam czas do końca roku, więc nie widzę problemu...

Supergirls don't cry

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
hehe nie tylko sie obudzil
ale namieszal :D

jednak do realizacji zamówienia nie doszło, ze względów zdrowotnych.


VS

Pomyłka polega na tym, że pisałem z adresu mailowego

powodem braku realizacji sa problemy zdrowotne a przyczyna pomylki bledny adres emial/podpis ???

z kim kontaktowales sie w w/w sprawie ? - ze mna o ile pamietam nie :D

prosze rozwin - jestem pewien ze znajdziemy dobre rozwiazanie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 790
powodem braku realizacji sa problemy zdrowotne a przyczyna pomylki bledny adres emial/podpis ???


Otóż spieszę wyjaśnić:
Problemy zdrowotne to były w lutym, tak jak data posta, którego link jest wrzucony powyżej. Zdążyłem zadac pytanie, ale zamówić nagrody już niestety nie .

A błędny email/podpis: chodzi o to,że PARĘ DNI TEMU (gdy już zdecydowałem,że chcę w końcu zrealizować tą nagrodę) zadałem pytanie z maila "pugu" bezpośrednio do działu sprzedaży OLIMP. No i oni pewnie sobie pomyśleli tam jak to czytali, że ktoś chce bezpodstawnie wyłudzić tą nagrodę, bo de facto nagrodzony esej był z konta Paenka (moja dziewczyna), a ja się dopominam o nią z konta "pugu".
Więc chciałbym w końcu sfinalizować to wszystko i proszę NUTRIFARM o wskazówki co mam dalej zrobić. Zaznaczam ponownie, że chcę przelać kasę najpierw, a paczkę odebrać bez płacenia.

Wiem, że robię kłopot, ale jeśli możecie to spójrzcie na mój "przypadek" łaskawym okiem.
Pozdrawiam.

Supergirls don't cry

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233
No i właśnie tak to wygląda Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

To ja zabiłem Laurę Palmer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
W związku z tym, iż zamówienie należało złożyć do końca roku 2007 - patrz Zasady regulaminu https://www.sfd.pl/MIKOŁAJ_OLIMP-t367372.html "( maksymalna wartość zamówienia 1000,00 pln złożonego do dnia 31.12.2007)", dbając o zadowolenie naszych klientów proponujemy złożenie zamowienia z 20-procentowym rabatem.
Prosimy o kontakt mailowy.

*************
NUTRIFARM
BEST BRANDS FOR YOU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 790
Racja... Ale siara... Ok, odezwę się na maila dziś bądź jutro. No i dziękuje.

Supergirls don't cry

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
widze ze udalo sie zalatwic watpliowsc ciesze sie ze propozycja rozwiazania spodobala sie :D

powodzenia w doustaleniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 790
Chciałem serdecznie podziękowac za profesjonalne podejscie, i tak zwane "na rękę" klientowi. Cała problematyczna akcja zakończyła się pozytywnie, tele-sprzedaż Olimpa bardzo uprzejma i miła (pozdrawiam, wszystko bezproblemowo dało się załatwic. Paczka już dawno u mnie. Wielkie dzięki!

Supergirls don't cry

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ciesze sie Twoja radoscia :D
niech idzia na zdrowie/mase :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmmmm :) czy tak dobrze...

Następny temat

Do Pana Darka Szukały i innych specjalistów ...

WHEY premium