SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Krata na Lato. Gosikmyszek

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 169 Napisanych postów 1020 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 79561
Witam. Przeglądając wpisy dziewczyn z poprzednich lat najpierw zwątpiłam , pomyślałam gdzie do ludzi. Do tej chwili mam duże wątpliwości. Dziewczyny postawiły bardzo wysoko poprzeczkę. Ale z drugiej strony jak nie teraz to kiedy? Kraty nigdy nie miałam i nie będę mieć natomiast zdobede i utrzymam sportowa sylwetke . Chce być silna szybka i zwinna Trening ma też i przede wszystkim cele terapeutyczne. Nic tak nie oczyszcza że złych myśli jak ruch.
Gosia lat skończone 42
Waga 61,5
Wzrost 163cm
Wg analizy mam 26% tłuszczu
Na luźnym brzuchu 76cm
Na spiętym 67 cm

Nie wiem czy o to chodzi w tym ćwiczeniu? Co poprawić?

38s x 60 = 0.63

?feature=share

Miałam film z planku ,ale z jakiegoś powodu nie umiem go przyciąć. Jutro zrobię nowy

I bonusik. Chwilę wcześniej udało mi się 3 przejścia zrobić. Jak chwyciłam za tel to już tylko raz.

Zmieniony przez - gosikmyszek w dniu 2022-04-04 23:02:01

Zmieniony przez - gosikmyszek w dniu 2022-04-04 23:30:57

Zmieniony przez - gosikmyszek w dniu 2022-04-04 23:34:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 660 Napisanych postów 986 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52944
Hehe, jak jestes zawzieta to obierz sobie jeden czy dwa konkretne cele i realizuj konsekwentnie, wiecej aktywnosci ci nie pomaga, a wrecz moze progres hamowac, a z tym jedzeniem to nie martw sie na zapas, delikatna nadwyzka to nie bedzie od razu kupa zarcia :) jak w diecie bedzie to co lubisz jesc to wejdzie bez problemu :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 169 Napisanych postów 1020 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 79561

Nie chce film wejść. Trudno następnym razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10715 Napisanych postów 28615 Wiek 73 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1114838
Witam i kibicuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10725 Napisanych postów 18085 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 582225
Jestem i kibicuję
Fajna sylwetka, ładny płaski brzuch. Dużo tłuszczu chyba tam nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dziękuję za przyjęcie
Bardzo bym chciała brzuch poprawić. Choć zdaję sobie sprawę że to głównie skóra i ślady wieloletnich zaburzeń w odżywianiu. Tłuszczu troszkę też jest. Planuje lekko przez czas konkursu zejść poniżej 60 kg może do 58 max ale głównym celem jest rekompozycja i budowa siły bo jestem słabiutka.

Zmieniony przez - gosikmyszek w dniu 2022-04-05 08:02:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10725 Napisanych postów 18085 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 582225
No to mamy podobny cel, prawie taka samą wagę i podobny wzrost Ciekawe jak u Ciebie pójdzie redukcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10715 Napisanych postów 28615 Wiek 73 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1114838
Viki
No to mamy podobny cel, prawie taka samą wagę i podobny wzrost Ciekawe jak u Ciebie pójdzie redukcja.
Wygląda na już zredukowaną.
Brakuje jej jedynie kraty na lato.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Poza tym szacun za to stanie na głowie i przejście do kruka, mega!!! Ja nie wyprostuje nóg stojąc na głowie, brzuch za słaby a tyłek za ciężki. Zazdroszczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9748 Napisanych postów 19352 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 607599
Ładne stanko.
Spróbowałabym teraz wejścia do stania przez press - bez kruka. Albo z nogami w rozkroku, albo razem. Fajnie brzuch ćwiczy:)
Tez myslę, ze kandydatka już zredukowana:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Hej Paatik! Inspiruje się Twoim dziennikiem.
Z tą moją redukcja sama się waham bo w brzuchu i tyłku jeszcze siedzi ale góra i rączki już suche.. Dlatego na próbę mini cut < 60 i utrzymanie . Ponieważ również pracuje fizycznie i ogólnie mam dużo ruchu w ciągu dnia to też musze mieć skądś czerpać energię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 660 Napisanych postów 986 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52944
hej :) Wyczytalam gdzies u Viki (albo Viki w czyims dziennku pisala) ze takiego swietnego kruka robisz i stanie na glowie, wiec wpadlam zobaczyc - no pieknie, naprawde super ci to wychodzi, sila jest i fajne czucie ciala :)

Btw ja bym na twoim miejscu - o ile nie bylas dlugo na redukcji - weszla teraz na redukcje, bez zadnej katorzniczej diety, ale lekko ujemny bilans wg mnie bylby dobry. Gora wcale nie jest za sucha (jest po prostu szczupla), a brzuch na tym tylko zyska, tym bardziej w takim konkursie. Powodzenia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Krata na Lato 2022 , wg Viki

nutloveb