SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Biceps & Triceps wg ojan'a

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130865
Zaczynam falstartem - czas mnie goni!
Planuję trenować co drugi dzień czyli 3x w tygodniu. Plan wygląda tak:
1.Biceps na wyciągu dolnym stojąc drążek prosty podchwyt 30kg/6x8p
2.Triceps drążkiem prostym na wyciągu 30kg/6x8p
3a.Biceps sztangielkami uchwyt młotkowy 17kg/6x8p
3b.Triceps na wyciągu 20kg/6x7p
uchwyt linowy i ściąganie w bok
4a.Biceps nachwytem na wyciągu dolnym drążkiem prostym 10kg/2x25p
4b.Triceps uchwytem linowym ściąganie do tyłu 10kg/2x20p

Przerwy między seriami po 1 minucie.
Dieta: 1kg twarogu chudego + ok. 30dkg piersi z kurczaka. Węglowodany są niepoliczalne: głównie z owoców i warzyw oraz makaronu lub kasz czy grochu.
Zdjęcia bicepsów z centymetrem zamieszczę później - mie było widać cyfr).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130865
Rafał - Dziękuję! Miałem na koniec dać zdjęcia na pełnej pompie lecz uraz mi to uniemożliwił. Konkurs rozpocząłem na 1,5 miesięcy przed zawodami (MŚ Juniorów i Weteranów) czyli na początku redukcji. Okres zwiększania masy to jedynie 5 tygodni. Pokazałem, że w każdym wieku można budować masę mięśniową (w miarę czystą masę). Na zamieszczanych wcześniej zdjęciach było widać powiększenie się masy w tali - od startu do mety przybyło mi 5kg wagi ciała czyli mam teraz 75kg i w takiej kategorii będę startować na Pucharze Ziemi Puckiej w Żelistrzewie 24 marca (albo w weteranach open - być może wtedy moim rywalem będzie Stanisław Sobczyk z którym wygrywałem tam już dwukrotnie; w ubiegłym roku zawody były w Strzelnie i nie startowałem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130865
Po wczorajszym treningu trochę czuję bicepsy.
Waga ciała waha się 69-70kg.
Wymiary bicepsów na zdjęciu - nie udało mi się zrobić zdjęć z tej samej odległości i bicepsy mają różną wielkość: miarka pokazuje lewy 39cm a prawy ma 38,5cm.
Jutro następny taki sam trening a dzisiaj robię plecy i barki.

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
kurde to jest biceps , ładnie wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Zmieniłem tytuł-musi byc wyraz konkurs,by łatwo było znaleść-ramiona-super!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15272
Będę śledził , powodzenia.

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Biceps wzorowy,powodzenia!

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
SZOK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130865
Skrzydło
SZOK

Ale dlaczego? Jaki powód?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
SZOK - czytaj podziw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94109 Napisanych postów 363943 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667627
bardzo ładnie się to prezentuję i wrażenie że centymetr zaniża grubo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawroty glowy po treningu

Następny temat

Konkurs Biceps& Triceps wg Skrzydło

WHEY premium