SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Biceps & Triceps wg Gajor

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3305
Konkurs Biceps&Triceps wg Gajor


Dane podstawowe
Wiek:17 lat
Wzrost: 191cm
Waga: 81,2kg
Prawy Biceps: 36cm
Lewy Biceps: 35cm

Suplementacja:
Nic nie spożywam, ale myślę na ostanie 20 dni konkursu zakupić 1 kg białka;D

Dieta:
Z tego, że zamieszkuję w Internacie Dietę mam ustalaną przez Kucharki;_) Sądzę że posiłki o takich samych godzinach(codziennie) dadzą dobry efekt;)Wygląda to codziennie mniej więcej tak.

Posiłek 1: Śniadanie 7:30
2 plasterki szynki
2 plasterki sera
1Kostka masełka
3 kubki herbaty
3 bułki

Posiłek 2: Obiad 14:00
Składa się z ziemniaków,do tego jakieś mięsko i sałatka.
Oraz zupa którą zawsze jem dodatkowo;)

Posiłek 3: Kolacja 18:00
Dowolna ilość chleba
2 plasterki szynki
kawałek ogórka lub pomidora
Co 2 dzień płatki z mlekiem.

Posiłek 4 21;00-23;00
Przeważnie coś kupione z biedronki jedzone przy filmie;D

Trening: Mój trening przez te 3 miesiące będzie opieraj się na podwójnym ćwiczeniu każdej części ciała.


Wtorek
1.Uginanie przedramion ze sztangielkami z supinacją stojąc 4 x 10-12 powtórzeń 1 min. przerwy.
2.Uginanie przedramion sztangą łamaną stojąc (tzw. siódemkowanie) 4 serii 90 sekund przerwy.
3.Uginanie przedramion z sztangielkami uchwyt młotkowy. 4 x 10-12 powtórzeń. 1 min przerwy
4.Wyciskanie francuskie sztangi leżąc 10 sekund przerwy i wyciskanie w wąskim uchwycie 5 serii po 10 powtórzeń.
5.Pompki na poręczach 5 serii 12 powtórzeń.
6 Odwrotne pompki 5 x 18 powtórzeń.

Sobota


1.Pompki na poręczach 5 serii 12 powtórzeń.
2.Wyciskanie francuskie sztangi leżąc 10 sekund przerwy i wyciskanie w wąskim uchwycie 5 serii po 10 powtórzeń.
3.Prostowanie przedramion na wyciągu 5 x 10 powtórzeń.
4.Odwrotne pompki 5 x 18 powtórzeń.
5.Uginanie przedramion sztangą łamaną stojąc (tzw. siódemkowanie) 5 serii 90 sekund przerwy.
6.Uginanie przedramion z sztangielkami uchwyt młotkowy. 5 x 10-12 powtórzeń 1 min przerwy.
7.Uginanie przedramion na wyciągu dolnym 5 x 10 1 min przerwy.

ZDJĘCIA














Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gajor, gratulacje za ukończenie konkursu oraz za wyniki. Jak powiada czołowy analityk sfd , masz potencjał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Powodzenia, i znów ta miarka.Chyba sfd zwiększy obroty przez ten konkurs.

Zmieniony przez - arekmos81 w dniu 2012-11-09 19:51:01

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3305
Dzięki no specjalnie w poniedziałek zamówiłem żeby nie było, że oszukuję czy coś hehe;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Trzeba iść z postępem....ja juz tradycyjnej od 2 lat nie uzywam..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MASTI: wyprzedziles cala epoke

GAJOR: W menu tam szalu nie masz ale widac na rzezbe dobrze robi :) Masz szanse na bicki jak ojana jak tak patrze


Zycze powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3305
DARNOK35 tutaj te bicki były po tygodniowej przerwie heh nic nie ćwiczyłem przez cały tydzień.Więc zacząłem od minimum;D

Wgl dziś dzień treningowy powiem wam nie było źle na pompie bicki oba 2cm w górę. powiedzcie jak jest u was z przyrostem po treningu??

ps. Nie zrobiłem dziś dipów gdyż głowa mnie rozbolała pod koniec treningu;(((

Zmieniony przez - Gajor w dniu 2012-11-10 21:39:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gajor
DARNOK35 tutaj te bicki były po tygodniowej przerwie heh nic nie ćwiczyłem przez cały tydzień.Więc zacząłem od minimum;D


No i prawidlowo. Wiadomo ze rosna jak odpoczywaja :)

Ja dzisiaj na pompie nie moglem wyjsc z silki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
Gajor
....... na pompie bicki oba 2cm w górę. powiedzcie jak jest u was z przyrostem po treningu??



hmmm .... pompa prawie jak u ojana ......

U mnie max pompa potreningowa to 8-10 mm , ale tylko wtedy gdy robię coś dedykowanego dla ramion ; przy standardowym FBW nie ma zmian

Powodzenia

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3305
Heh mam nadzieje, i w 75% pewność że ostatnie 6pkt dostanę hehe Zobaczymy jak po jutrzejszym treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o sprawdzenie planu - foto i cele

Następny temat

Konkurs Biceps& Triceps wg kooozaq

WHEY premium