SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Biceps& Triceps wg Skrzydło

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
juz tak nie narzekajcie , bice na pewno wam rosna i bedziecie na podium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
archibald 68

z tym głosowaniem to Masti nas wszystkich nieco "załatwił" ...
Prawde powiedziawszy - ja czuję się UBEZWŁASNOWOLNIONY.




po pierwsze-w regulaminie nie pisałem,ze mogą głosować uczestnicy konkursu tylko,ze głosuja userzy-są to 2 różne zbiory z częścią wspólną.

po drugie-czy sa jakieś zawody,gdzie zawodnicy sami siebie oceniają i to ma wpływ na rezultat końcowy?
np walka kliczko-wach-dokładają swoje oceny do ocen sędziów?

Albo układ gimnastyczny na olimpiadzie i wszyscy startujacy dokładają swoje oceny do ocen sędzów?

Co o tym myśliliby kibice?

po trzecie:każdy sedzia-nawet w sporcie powinien dysponować min nastepujacymi atrybutami:
-bezstronność
-niezawisłość-to oznacza m.in.brak wpływu wyniku sędziowania na własną osobę

po czwarte-czy zawodnicy startujacy w jakichkolwiek zawodach sa ubezwłasnowolnieni w ten sposób,ze nie maja wpływu na wynik zawodów?

Rażąca sprzeczność logiczna!!! :)
Bo przeciez oni tworzą te zawody ,rezultaty!

Tak mogą się czuć ci,którzy siedzą na ławce rezerwowych/nie biora udziału w zawodach,kibice.

po piąte: jest taka zasada,sentencja: nikt nie powinien być sędzią we własnej sprawie...

Czyli:nie siać defetyzmu tylko pakować-jest jeszcze dwa miesiące na zrobienie wymiaru:)


W drugim miesiącu zrobimy trochę inne ankiety do oceny treningu konkursowiczów-bo troche mała aktywność sędziów/userów rzuca się w oczy...Może to ich zmobilizuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
W drugim miesiącu zrobimy trochę inne ankiety do oceny treningu konkursowiczów-bo troche mała aktywność sędziów/userów rzuca się w oczy...Może to ich zmobilizuje?

No i na tym zakończymy dyskusję.

masti

Musimy sobie troszkę ponarzekać .......... to chyba przychodzi z wiekiem.

Ps. Ale i tak mnie szlak trafia że nie mogę zagłosować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
dlaczego nie możesz?
Możesz w swoim temacie nawet pierwszą szóstke wyznaczyć z wyczerpującym wyjaśnieniem...teoretycznie nie ma to żadnego wpływu na wyniki ..ale praktycznie ?.....:)

Nie żyjemy w idealnym świecie....na szczeście!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
masti
archibald 68

z tym głosowaniem to Masti nas wszystkich nieco "załatwił" ...
Prawde powiedziawszy - ja czuję się UBEZWŁASNOWOLNIONY.




po pierwsze-w regulaminie nie pisałem,ze mogą głosować uczestnicy konkursu tylko,ze głosuja userzy-są to 2 różne zbiory z częścią wspólną.................................




Masti ; nie tłumacz spraw oczywistych ...... wiadomo jak jest na większości zawodadów sportowych.

Skoro jednak o logice mowa ;

popatrz:

został ogłoszony konkretny konkurs i do tego konkursu został podany konkretny regulamin ; a więc zerojedynkowo( bez możliwości dowolnej interpretacji) traktując zapisy regulaminu uczestnicy konkursu mają prawo odczuwać pewien dyskomfort wynikający z zarządzenia ogłoszonego podczas trwania konkursu , że nie moga oni głosować .
Dlaczego ?
Bo w regulaminie pisze jak byk : "głosują userzy " .


cyt.
f) raz w miesiącu oceniamy i nagradzamy
pierwszych trzech zawodników(ale frekwencja musi wynosić min 6 osób-w przypadku mniejszej liczby startujacych-nagradzamy 2 osoby)

i tak:
2 grudnia 2012-oceniamy prowadzenie dziennika(bedzie ankieta i glosowanie userów)

6 styczeń 2013-oceniamy dobranie odpowiedniej metody ćw(ankieta i głosowanie userów)

2 luty 2013-finał oceniamy róznicę w wymiarze ramion-wygrywa najwieksza różnica na plus obwodów obu ramion .(oceniaja moderatorzy działu)
koniec cyt.

Nie zanegujesz przecież , że mianem USERA określa się KAŻDEGO użytkownika (danego forum ).......- w tym wypadku nieistotne jest więc czy startującego w konkurskie czy nie .... Tak więc ZGODNIE z zapisem regulaminu uczestnicy konkursu MAJĄ PRAWO ODDAĆ WAŻNY GŁOS w I i II etapie konkursu.
.....Gdyby w regulaminie było zastrzeżenie, że startujący w konkursie głosu nie mają - aaaaa .... to nie byłoby tematu ......

Żeby było jasne, masti , ja nie mam masti żadnych pretensji do Ciebie o drobne nieścisłości które się właśnie objawiły - przecież bierzemy udział tylko w sympatycznej zabawie , ale ponieważ logika jest moim "chlebem powszednim od ponad dwudziestu lat pozwoliłem sobie luźno wyrazić swoją opinię.
Mam nadzieję , że nie masz mi tego za złe.



Zmieniony przez - archibald 68 w dniu 2012-12-01 14:19:19

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Ja się nawet cieszę że nie mogę głosować ...mam swoich trzech faworytów i szczerze miałbym dylemat na kogo głosować!

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Sobota

Trening nie planowany ,taki bonus

Rozgrzewka

Podciąganie na drążku szerokim nachwytem
1x5 CC 1x5 CC 1x4 CC 1x3 CC

Trening Biceps&Triceps


Uginanie ramion ze sztangielkami 15x3 przerwy między seriami max 1min
1 seria powtórzeń 15 - 8,5kg na ręke
2 seria powtórzeń 15 - 8,5kg na ręke
3 seria powtórzeń 15 - 8,5kg na ręke

Odpoczynek 2 min i następnie

Uginanie o kolano 12x3 przerwy między seriami max 1min
1 seria powtórzeń 12 - 8,5kg
2 seria powtórzeń 12 - 8,5kg
3 seria powtórzeń 12 - 8,5kg

Odpoczynek 2 min i następnie

Wyciskanie FRANCUSKIE jednorącz sztangielki w siadzie 15x3 przerwy między seriami max 1 min


1 seria powtórzeń 15 - 8,5kg
2 seria powtórzeń 15 - 8,5kg
3 seria powtórzeń 15 - 8,5kg

Odpoczynek 2 min i następnie

Wyciskanie francuskie 15x3 przerwy między seriami max 1 min
1 seria powtórzeń 15 - 32kg
2 seria powtórzeń 15 - 32kg
3 seria powtórzeń 15 - 32kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3305
Dzięki takim nieplanowanym treningom szokujesz swój mięsień:) Czuje że przyrost będzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Znalazłem trochę wolnego czasu ,pomiędzy myciem kibla a siedzeniem na forum Przyrost na moją kontrole wizualną jest taki sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3305
hehe Ja po wczorajszym treningu nie mam żadnej pompy chyba muszę ciężary w ćwiczeniach zmienić.Wizualnie dużo lepiej wygląda po treningu ale wcale dużo większy nie jest:( hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Biceps & Triceps wg ojan'a

Następny temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

WHEY premium