SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/reziolki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15767

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wyzej sie podciaganac nie ozesz, by podejsc klatka pod drazek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Obli własnie o to chodzi że nie idzie wyżej, pewnie to wina techniki, ale ja na prawdę nie wiem jak to robić, po prostu to jest moja pięta achillesowa, nie czuję tego ruchu łopatek w dół. Jak ćwiczę na sucho to wydaje się że jest ok, jak stanę pod drążkiem to klapa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie mysl o łopatkach podciągnij si epo prostu, a jak nie dajesz rady to ćwicz wiszenie w podciagnięciu jak najdłuzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
CYKL 1 - tydzień 1 - DNT

Tak boli mnie dupa, że postanowiłam aeroby przełożyć na niedziele, będzie rodzinna wycieczka rowerowa

MISKA


Suple: omega3, magnezB6, fat killer -TREC

Zmieniony przez - reziolki w dniu 2013-04-19 12:41:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
CYKL 1 - tydzień 3 - dzień pomiarów

Co prawda tabelka tego nie pokazuje, ale ja widzę zmianę mojego ciała, zresztą mąż też potwierdza że wyglądam coraz lepiej jakościowo i najważniejsze dupa wróciła do swojego poprzedniego poziomu, znowu mam fajną półeczkę na piwo
Ogólnie bardzo mi dobrze z tymi treningami, dietą - nie chodzę głodna ani specjalnie zmęczona, zmęczenie czuję tylko pop treningu, ale wystarczy godzina relaksu i mogła bym od nowa


MISKA




suple: omega3, magnezB6, fat killer - TREC

Zmieniony przez - reziolki w dniu 2013-04-20 09:57:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Chciałam się tylko pochwalić moim tatuażem urodzinowym Wypiłam 3 lampki szampana i jestem nieźle wstawiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
piękny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
No to przyszalałaś Cudowny A tak wogole to wszystkiego naj, naj, naj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601

Wszystkiego najlepszego! I skoro pierwszy krok już zrobiłaś to powodzenia z realizacją kolejnych
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciąża nie ciąży, kiedy Lady zaciąży ;-)

Następny temat

Marta prosi o pomoc

WHEY premium