SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/reziolki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15698

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
reziolki.. jak to nie wiedzialas ktore tempo jest do jakiej czesci ruchu. a z jakiej pozycji zaczynasz ruch wznosu? rece spuszczone i unosisz czyli pierwsza cyfra oznaczajaca tempo, u gory druga cyfra , w dol trzecia cyfra a wlasciwie X itd..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81876
obliques
reziolki.. jak to nie wiedzialas ktore tempo jest do jakiej czesci ruchu. a z jakiej pozycji zaczynasz ruch wznosu? rece spuszczone i unosisz czyli pierwsza cyfra oznaczajaca tempo, u gory druga cyfra , w dol trzecia cyfra a wlasciwie X itd..


Tak myślałam ale jakiś krótki mi sie ten ruch wydawał, znaczy się ciężko mi szło zmieścić się w 4 sekundach na dół jakoś lepiej trzymałam tempo. Mam nadzieję, że nie jest to jakiś wielki błąd następnym razem będzie zgodnie z rozpiską
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81876
CYKL 1 - tydzień 1 - dzień pomiarów




MISKA






Zmieniony przez - reziolki w dniu 2013-05-11 09:09:02

Zmieniony przez - reziolki w dniu 2013-05-11 09:09:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81876
CYKL 3 - tydzień 1 - DNT
Chciałam dzisiaj pobiegac w terenie ale od trzech dni leje niemilosiernie, mam nadzieję żę w następna niedziele będzie ładnie bo moja córka ma komunię.
Dzisiaj robię sobie zupkę z poprzedniego cyklu, tylko mam zamiar dodać mięso już mi się micha cieszy na sama myśl.

MISKA
suple: omega 3, magnezB6, Fat Trensporter-TREC, Dietary Fibre-TREC




Zmieniony przez - reziolki w dniu 2013-05-12 10:07:40

Zmieniony przez - reziolki w dniu 2013-05-12 10:08:15

Zmieniony przez - reziolki w dniu 2013-05-12 10:56:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81876
CYKL 3 - tydzień 2 - dzień 1
TRENING
1a. Wyciskanie sztangielek skos 45stopni x6 12 kg
super dobrałam ciężar, jest ciężko ale bez uszczerbku na technice
1b. wyciskanie sztangi skos 45 stopni x12 30 kg
w dwóch ostatnich seriach robiłam po 6, przy 4 seriach nie ma sznasy na więcej, no może 2 kg
1c. Wyciskanie sztangielek skos 30stopni x25 10 kg
tutaj też dwie ostatnie serie dzielone na 15+10
2a. Podciąganie na gumie x6
opuszczanie, tutaj jest postęp aż sama byłam zaskoczona, 3 opuszczania bez gumy potem z gumą, ale te bez gumy fajniej szły, niestety potem za szybko opadałam dlatego brałam gumę
2b. wiosło sztangą x12 35 kg
ciężko szło, w ostatniej serii już pomagałam sobie ciałem
2c. Przyciąganie drążka dolnego do szyi x25 25 kg
fajne jest to ćwiczenie, fajnie czuć mięśnie pod łopatkami, chłopaki dziwnie patrzyli co ja ten drążek tak do beody ciągnę

30 minut marszu na bieżni - nachylenie 10%-15%, prędkość 3-3,5 mili/godzinę

Powtórzę się jeszcze raz fajny jest ten trening i miska dopasowana idealnie (no może potem to chciała bym wejść na 1700 kal, ale to jak Obli uzna że redukcja zakończona)

MISKA
suple: omega 3, magnezB6, Fat Trensporter-TREC, Dietary Fibre-TREC




Zmieniony przez - reziolki w dniu 2013-05-13 13:55:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wyżej? z kaloriami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81876
obliques
wyżej? z kaloriami?

Obli ale to już po całkowitej redukcji tak na zawsze, mam nadizeję że uda mi się bez powrotu kilogramów, nie strasz mnie że będę musiała jak Ziuta do końca życia na 1500 być i machać różową sztangielką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81876
CYKL 3 - tydzień 2 - dzień 2
TRENING
1a przysiady x6 60kg
dzisiaj sprawniej szło, łatwiej się wstawało
1b. wypady x12 40 kg
dupa bolała, tempo robię jakby na dwa lekoo uginam nogę i potem do dołu, jakos nie potrafię płynnie
1c. Prostowanie nóg x25 40 kg
zmniejszyłam ciężar bo ostatnio za bardzo szarpałam, teraz szło płynniej ale i tak na raty czwórki płonęły
2a. Uginania nóg x6 4 szt./chyba 20kg
tempo zniszczyło moje dwójki
2b.RDL x12 60 kg
fajnie szło, robiłam na bardziej wyprostowanych nogach i fajnie było czuć dupę i nogi, ostatnio za nisko schodziłam
2c. Wznosy z opadu x25
to jest masakra dla moich nóg, dupy i prostowników, oczywiście robione na raty bo nie idzie inaczej tak pali

15 minut na orbitreku - chciałam dłużej ale nogi nie chciały współpracować z ręcami

MISKA
suple: omega 3, magnezB6, Fat Trensporter-TREC, Dietary Fibre-TREC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
reziolki

nie strasz mnie że będę musiała jak Ziuta do końca życia na 1500 być i machać różową sztangielką


oo, przepraszam, 1600
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81876
CYKL 3 - tydzień 2 - DNT

Dobrze że dzisiaj dzień wolny bo czas najwyższy chałupe przed komunia ogarnąć Jutro jeszcze trening a potem trzy dni wariactwa przedkomunijnego, w poniedziałek wypoczne na siłowni

MISKA
suple bez zmian


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciąża nie ciąży, kiedy Lady zaciąży ;-)

Następny temat

Marta prosi o pomoc

Wiecej