SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/Mali-Malinka/podsumowanie str14

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Melduję że przeżyłam ładowanie i dzisiejszy dzień też Zrobilam zdjecia i wrzuce podsumowanie jak wstane (ale chyba odwadnianie to mi nie wyszło...coś nie tak zrobiłam... ) Pojadłam sobie dzisiaj, zrobiłam wielkie zakupy na kolejne dni - truskawki, sliwki, kiwi, feta, slodkie ziemniaczki, miechoooooooooooooo jaja i inne pysznosci!!!

Zmieniony przez - Mali w dniu 2014-06-22 00:19:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
PODSUMOWANIE KONKURSU
PRZEMIANA SYLWETKI 2014 - W ROLI GŁÓWNEJ MALI MALINKA



Troszkę tekstu na początek...


PODZIĘKOWANIA


Szczególne podziękowania należą się Kochanej Szefowej OBLI!
Dziękuję, że otrzymałam szansę i mogłam zmierzyć się z wyzwaniami konkursowymi! Moment kiedy zobaczyłam siebie na liście uczestniczek, był niesamowitą niespodzianką! Byłam w siódmym niebie!

Dziękuję, za pomoc Obli, za każdą radę i odpowiedź na moje pytania i wątpliwości.
Dziękuję, że stałaś na straży i bacznie obserwowałaś moje poczynania!
Dziękuję za czytanie dziennika i sprawowanie pieczy nade mną! Jesteś PRZECUDOWNA!! DZIĘKUJĘ!

Drogie Uczestniczki – Kochane Ladies!! Fantastycznie było być częścią tak wspaniałej grupy! Czytałam dzienniki każdej z Was, dodawały mi motywacji i energii!! Przesyłały pozytywną energię!! Jesteście niesamowite! Wszystkie przeszłyśmy długą drogę i przetrwałyśmy! Dotrwałyśmy do końca! Jesteśmy wielkie!

------------------------------------------------------

CELE – ZREALIZOWANE ??...
- TAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaK!!!

Dotrwałam do końca konkursu – nie było aż tak źle jak sądziłam na początku zabawy!! Obyło się bez kontuzji, przerw, wszystkie treningi zrobione, micha trzymana bez wpadek, żadnego dłuższe choróbska, poza 2 przeziębieniami, nie przyczepiły się do mnie

Uważam, że sylwetka poprawiła się…mięśnie uwidoczniły się…chociaż odwadnianie to za bardzo mi nie wyszło! Mhmmm Troszkę chudo może się zrobiło, ale powiem, że podoba mi się to co widzę w lustrze… Zauważyłam, że moje ciało dość szybko reaguje na zmiany treningowe i w diecie!

Szczególnie dobrze widoczne były mięśnie w trakcie treningów – nie mogłam się napatrzeć…ciągle w lustro zerkałam…i w czasie treningów usłyszałam wiele miłych komentarzy – to o rękach, placach i pupie … mam nadzieję, że nie kłamali TE WSZYSTKIE KOMENATRZE DODAWAŁY MI JESZCZE WIĘCEJ MOTYWACJI I PEWNOŚCI SIEBIE

Zabawa konkursowa nie była tylko świetna, ale wręcz cudowna…TRENINGI męczyły i to porządnie, zabierały energię, były wyczerpujące, i po każdym z nich umierałam z głodu – ale nawet jak nie miałam siły chodzić po treningu, to i tak musiałam się doczołgać do szatni, bo tam w szafce czekało na mnie JEDZONKO!!! Ale że to jedzonko było skromne to inna sprawa…

Fantastycznie się bawiłam!! Wzięcie udziału w konkursie, to niesamowite przeżycie

----------------------------------------------------------------------

MICHA


Trzymałam się założeń diety, nie wpadło nic niedozwolonego! Wina czerwonego prawie nie piłam – łącznie było ok. 5-6 lampek wina

Było skromniutko i malutko, jak dla mnie… przed konkursem jadłam więcej i ciężko było mi się przyzwyczaić do 1700 kcal a potem to już było mniej i mniej… przyzwyczajenie się do wliczania warzyw było ciężkie …
szybko mój organizm odczuł zmiany – miałam mniej energii i non stop chodziłam głodna…najbardziej brakowało mi tłuszczy…cóż poradzę na to, że kocham żółtka, orzechy, masło, olej kokosowy i awokado, łososia i pstrąga i boczek!!

Bardzo spodobała mi się dieta niespodzianka w cyklu 2. Było w misce wszystko, co uwielbiam jeść, a koktajl z mleczkiem kokosowym – niebo w gębie! Na pewno będę sobie taki przyrządzać
W cyklu 4. Trochę pod koniec jadłam więcej mięcha, czyli białko było przekraczane – ciągnęło mnie do wołowiny i indyka!!!

SUPLE

Białko WHEY 100%
Omega 3
asparaginian extra x1
cynk+wit.C x 1,
CLA z zieloną herbatą x 6
l-carnityna z zieloną herbatą x 6
BCAA System
Chela-MAG B6 OLIMPx1

Nic nowego nie wprowadziłam poza BCAA, zarówno CLA i L-carnitynę stosowałam wcześniej, w zeszłym roku. Wiem, że błonnik ratował mi życie….a białko urozmaicało jedzonko potreningowe

--------------------------------------------------------------------

TRENINGI

Trzymałam się założeń treningowych, nie opuściłam ani jednego treningu Wszystkie były Intensywne i męczące…
ale ja uwielbiam takie treningi!! Nie miałam nic przeciwko treningom 5 razy w tygodniu … uwielbiam się wymęczyć i to tak porządnie, bo wtedy czuję że żyję!

Pierwszy raz w życiu przeszłam przez tyle cykli z tak rozmaitymi treningami … nigdy wcześniej nie robiłam burpee – całkowita nowość dla mnie, tak jak treningi wytrzymałościowe! Wytrzymałościowe mega mnie męczyły, a po skończeniu każdego z nich byłam bardzo dumna, ze przetrwałam! Motywacja rosła z dnia na dzień!! Ale jednak siłowe trening to to co kocham… przerzucanie żelastwa to mój żywioł i powołanie

-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------

TERAZ PORA NA TROCHĘ KONKRETÓW

MAKSYMALNE MAKSY

PRZYSIAD: 57,5 kg --- 60kg +2,5kg

MC: 75kg –-- 82,5kg +7,5kg

WYCISKANIE NA BARKI stojąc sztangą: 27,5kg --- 32,5kg +5kg

WYCISKANIE NA KLATKĘ NA ŁAWIE PŁASKIEJ: 40kg --- 42,5kg +2,5kg

ILOŚĆ PODCIĄGNIĘĆ: 1,5 (nachwytem bez gumy) --- 2,5 (nachwytem bez gumy) , 4 (podchwytem bez gumy)


WYMIARY:





A TERAZ TO CO LUBIMY NAJBAAAAAAAAAARDZIEJ - FOTKI:

3 grupy zdjęć w kolejności:

START:




PRZED ODWADNIANIEM (15.06.14)



PO ODWADNIANIU (21.06.14)









I na obcasach -)






trochę puzzli: - nie mam talentu co do składania zdjęć w całość, co widać na obrazku poniżej






I na koniec troszkę mniej nagości











PRZEMYSLENIA!!

Motywacja zawsze u mnie była i nadal jest! Będę dalej sumiennie ćwiczyć i trzymać michę – TRENINGI STAŁY SIĘ CZĘŚCIĄ MOJEGO ŻYCIA I BEZ NICH JUŻ NIE UMIEM ŻYĆ!! JESTEM SZCZĘŚLIWA! I DUMNA Z KAŻDEGO NOWEGO OSIĄGNIĘCIA, Z KAŻDEJ RZECZY, KTÓREJ SIĘ NAUCZYŁAM I CIĄGLE UCZĘ!
Podobam się sobie, jestem zadowolona z tego co osiągnęłam w trakcie konkursu !! Wiem jednak, że ciągle dużooooo pracy przede mną i na pewno się nie poddam, będę dalej walczyć o piękne ciało!
UWIELBIAM WYZWANIA !! KONKURS TO BYŁA SUPER ZABAWA I MAM NADZIEJĘ, ŻE TO NIE BYŁ MÓJ OSTATNI KONKURS Z WAMI KOCHANE LEJDIS!


CO DALEJ? CELE?

- Rege – jak długo? Nie wiem: tydzień, może dwa…chociaż nie jestem pewna, czy wytrzymam bez siłowni / treningów tak długo
- ułożenie nowego planu treningowego i dobranie rozkładu
- bicie kolejnych rekordów w maksach
- dalsze tworzenie i kształtowanie sylwetki bikini fitness – budowanie mięśni, „dobieranie” proporcji
- piękne umięśnione ciało, od takiego, którego oczy trudno oderwać

Zajęło mi napisanie i złożenie wszystkiego chyba 3 godziny....

KONIEC!!!


Zmieniony przez - Mali w dniu 2014-06-22 20:04:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Od godziny odświeżam zeby doczekać sie końca edycji
Mali - wysusz po całości ale jednocześnie mniamuśnie ! Śliczna laseczką z Ciebie !

Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-06-22 20:08:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mali jędrność ciała muskle też fajne na nogach, rękach ,pupa,plecy,brzuch.Super z Ciebie laska nie dziwota że "łosie" uciekają
Czytałam wiernie Twój dziennik ,bo entuzjazm i radość która w nim jest się udziela

SUPER,GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Shake'u prawie zniknęłaś, a teraz...jest SUUUUUPER! + te muskle Gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206863
Mali czekałam na podsumowanie i kibicowałam w konkursie. Jest pieknię, jędrnie,przepiękne nogi, jędrne,umięśnione, piękny tyłek,cudowne plecy. Jest fantastycznie wielkie gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34983
Wreszcie się doczekałam tego podsumowania .
Mali, podglądam Cię od początku na sfd, bo entuzjazm bijący z Twoich wypisek jest zaraźliwy . Pięęęknie wyglądasz! Gratulacje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs/Ventura/podsumowanie str10

Następny temat

jakie treningi na rzeźbę brzucha?

WHEY premium