SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkrety panowie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek: 17l
Wzrost/masa: 180/62
Aktywność fizyczna: 3X w tyg TRENINGI PIŁKARSKIE, biegam lub jeżdzę na rowerze 3 x w tyg, BIEGANIE 40 MINUT / JAZDA 1,5H, pompki, podciąganie na drązku i różne ćwiczenia na nogi ok pół roku.
Cele: MASA/SIŁA/KONDYCJA

OGÓŁEM POSZUKUJE JAKIEGOŚ KONKRETNEGO PLANU KTÓRY POZWOLI MI ZWIĘKSZYĆ MASĘ SIŁĘ I KONDYCJE.

Do dyspozycji mam drażek i przyrząd do ściskania.

dostałem FUTURE WEIGHT GNR więc trzeba to jakoś konkretnie wykorzystać jaki plan polecacie dla mnie??

PS. a Metoda Lafaya to bym musiał przeczytac całą książke czy jest gdzies sam program treningowy?

MASA
/ SIŁA / KONDYCJA


Zmieniony przez - Ronnie_re w dniu 2012-04-05 19:43:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 365 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4773
Trening domatora http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp i różne kombinacje podciągania się na drążku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
ok. pol roku robisz podciaganie, pompki to raczej Lafay juz nie jest dla Ciebie.


EDIT: wedlug mnie ten linkt, ktory podales nie jest za dobry. A te plany na cwiczeniach pompkowych(ok. 80%) nie jest dobrze trafiony. Nie ma co tego polecac.

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2012-04-05 19:53:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nom bardziej chciałbym konkrety plan niż samemu układać bo wiadome że ułożony przez profesjonalistę będzie lepszy od mojego.

co proponujecie panowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Chcesz trening pod pilke nozna, czy dla poprawy sylwetki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem szczerze, jestem chudy i nie mam siły na boisku jestem gorszy od innych przez swoją masę i siłe, chcę być wysokim dobrze zbudowanym typem który nie będzie popychany na lewo i prawo.

Coś jak Zlatan Ibrahimovic i Cristiano Ronaldo

chcę osiągać jak najlepsze wyniki motoryczne, sprawnościowe, poprawa sylwetki również by się przydała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Czy wysokim bedziesz to nie zalezy od treningu. Ja Ci moge zaproponowac trening na poprawe sylwetki, ale trening na sprawnosc i motoryke na boisku niech Ci poda ktos z Twoich trenerwo na boisku.
Nogi: przysad bulgarski 4x15 na kazda noge
Plecy: Podciaganie nachwytem 4x15
Klatka: pompki na 3 krzeslach 4x15
Brzuch: unoszenie nog na drazku 3x15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nom rozumiem, podałeś mi plan i tak mało ćwiczeń daje rade?
i jak go stosować ile razy w tyg i w ogóle?

ogółem czytałem ten art, może któryś z tych trneingów?
https://www.sfd.pl/Gotowe_przykłady_treningów_[mini_art]-t782085.html

Zmieniony przez - Ronnie_re w dniu 2012-04-05 20:06:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Pewnie, ze da. To nie kulturystyka, zeby kazda partia miala wlasne cwiczenie. 3x w tygodniu. Tylko jak Masz trening to nie rob tego treningu w ten sam dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem, podam ci jak ja mam treningi i ewentualnie moje biegi i jazda na rowerze to mi powiesz w jakie dni mam sobie to dopasować.

TRENINGI PIŁKARSKIE:
ŚRO, PT, 2x SOB - MECZ i wieczorem HALA
BIEGANIE/ JAZDA NA ROWERZE + CZASAMI BASEN
PON,CZW

ewentualnie czasami ide z kolegami pokopać piłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
ktore dni Masz wolne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś jest nie tak

Następny temat

Jakie cwiczenia.

WHEY premium