SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkretny Zestaw - Pytanie, Może test...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Po przeprowadzce do Szzcecina planuje zrobic cykl zaczynajac od 1szego pazdziernika: cykl bedzie sie skladal z:
Xpand - 925g
Nitrobolon2 - 500g
System Protein 80 - 3200g (na noc)
Super Hard Gainer - 5000g (jestem ekto wiec sie przyda)
Gain Bolic - 4000g (j/w)
Isofaster - 800g (podczas treningu)
Carbo - 2000g (po treningu)

i teraz moje pytanie: jak polaczyc xpanda z nitro 2 zebym odczul prawdziwe dzialanie xpanda? wiem ze nitro dziala na mnie za***sice juz na drugi dzien brania a xpanda nie bralem nigdy, dlatego zastanawiam sie czy brac nitro rano, xp przed trneingiem czy moze najpeirw zjesc cale Xp a potem cale nitro czy jeszcze inaczej.

Drugie pytanie: mianowicie czy jest sens robic test tych supli w dziale "nasze testy i promocja" poniewaz zazwyczaj testowalo sie konkretne produkty zeby zoabczyc ich dzialanie. z drugiej strony nie widzialem jeszcze testu ektomorfika wiec moze pomoglbym troche ludziom takim jak ja (63kg/178cm). prosze o jakies wartosciowe wypowiedzi bo jak wyskoczy kolejny 15 latek z pytaniem czy mam diete to nie wytrzymam... dzieki DJ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Nie wkrecam sobie, poprostu bez gainera ani rusz. pozatym narazie stac mnie na 3-4kg gain bolica na miesiac wiec bede go kupowal choc od pazdzerinka bede biednym studentem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
popierwsze spytam o staż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
jak bys nie zjadl tych stakow to efekty beda pewnie te same

to czy zjesz xpanda rano a nitro przed treningiem albo odwrotnie nie zmieni raczej rezultatow koncowych

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470084
już Ci pisałem

daj XP przed treningiem a nitro II po

gdzie idziesz na siłke w Szczecinie?? BULDI??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Rok czasu robienia jaj, niesystematycznych trneingow, nieznajomsci cwiczen, diety i wszytskiego czego sie da i od grudnia (czyli prawie rok) cwicze juz solidnie, mozna powiedziec nawet ze "pod opieka" czyli w sumie stazu rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
rok nie rok wal ten zestaw

obojętnie jak zapodasz będzie good wg. mnie wal XP przed treningiem- ostra pompa

elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Marian w Szczecinie bylem 3 razy w zyciu , wiem tylko gdzie jest Cukrowa bo bede tam studiowal a tak to nic jelsi polecisz mi jakas niedroga dorba silke blisko mojego miejsca zmaieszknaia (pogodno) to bede wdzieczny
ja chce zrobc tak zeby brac 10g nitro rano, porcje xp przed trneigiem a po treningu 5gnitro razem z 40-50g carbo. moze byc? no i pytalem czy jest sens prowadzic temat testowy czy bedzie to poprostu bezuzyteczne, bo jesli tak to po co pisac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470084
słuchaj ja w Szczecinie na siłce byłem tylko raz w życiu był to BULDI i od tamtej pory wiem że spędze tam lata studenckie klimat nie z tej ziemii /pozdziemie, każdy pomoże, trenuje tu Rafał Borysiuk/ nie wiem jak z cenami teraz ale wtedy była nie drogaod Pogodna kawałek drogi po trzeba dojechać na 3 maja niedaleko PKP

Zmieniony przez - Marian 87. w dniu 2006-09-21 23:00:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30432
jeszcze zalezy ktory xp jak z kofa to moim zdaniem zdecydowanie przed treningiem, a jak bez to juz jak Ci smaki podejda

there's nothing but the rain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Rocznik 87, tak jak ja, wiec wydaje mi sie ze juz powinienes te lata rozpaczac... /ok koniec offtopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
nie pamietam jakie sa dokladne proporcje i zestaw skladnikow, ale imho

xp na czczo, nitro przed tr, XP po tr

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Schock Therapy+Strom

Następny temat

moja opinia na temat kre-alkalyn

WHEY premium