SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkret cykl za 700zł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Cześć
Chcę sobie zapodać fajny cyklik ! mam ok 700zł moze minimalnie więcej! zależy mi na dużej masie ale jednak zeby sie niezalać zbytnio!
Więc tak doradxcie mi co zakupic bo sie pogubiłęmw tych wszystkich srodkach!
szukam konkretnego boostera testosteronu!! (naprawde konkretnego!)
jakiegoś gainera (ale zeby miał białka z 25% )
kreatynki (ale tu niemam problemu napewno coś znajde)
ZMA, itp
A moze oprócz gainera i krety zapodać sobie jakieś fajowe środki Universala z serii Animal co ?? jakieś stacki itp ?? najchetniej właśnie tak bym porobił! czyli kreta + (np) mas xxl + jakies animal stacki i packi ;) .. tylko jak to zrobić i który z tych animalów wziaść zeby był dobrym boosterem teścia ?? i zarazem miał te wszystkie ch***stwa typu ZMA aminki itp
Za wszelka pomoc wielkie dzieki

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
ile masz lat??
wiele pozytywnych opinie zbiera blue rhion ,jesli chcesz cos naprawde wypasionego to kup sobie wlasnie ten produkt
w innym razie standardowy tribulus

podstawa to dieta-na niej skup skup sie przede wszystkim-lepiej kase wydac na zarcie niz odzywki
gainerek jako uzupelnienie diety-np.SWG 4000 Olimpa z duza zawartoscia bialka/ew. jakis bulk
z dodatkowych supli to wymienione przez Ciebie ZMA+witaminy,mineraly+omega-3

co do kreatyny to jakis wypasiony stack np. Xpand-sam ,tzn. 2 porcje dziennie lub polaczaony z czyms innym np.Cloutem badz tez KO,estrem,CP,nitrobolonem-wszystko zalezy ile masz kasy na cykl i czego chcesz sprobowac-polaczenia stackow,stacku z no boosterem czy czegos innego

animal stacki sobie daruj-za te kase lepiej kupic wyzej wymienione suple oraz zarcie

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
widzę, że ciągnie Ciebie do Prohormonów

zależy jaki masz staż (ale pamiętaj też o odbloku)

Weź tak:

2x Xpand
Białko (np.Izolat z Ultimate - wybróbowałem i polecam)
Gainer (jaki chcesz)
ZMA
Omega-3
Jeśli bardzo chcesz to jeszcze L-Glutamina

Białko
i Gainer w zależności od braków w diecie.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
hehe przez doping też sie już przewinełem ale cykli sterydowych niechce robić w najbliższym czasie ( moze za 2-3 lata)
no dieta to wiem, tu niema problemu! troszke w temacie siedze! tylko właśnie bardzo sie Animalami zainteresowałem ale sie już pogubiłęm i szukam czegoś typowo kreta gainer zma tribullus itp !!
Tak wogóle dzieki! sogi lecą i czekam na dalsze propozycje!

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
jak odin : wez 2 puchy xp /nie zawiedziesz sie/, carbo, ew. bialko i jechane (mozesz o-3, zma) < sam tak robilem i bylo bardzo ok. reszte kasy przeznacz na diete/witaminy, albo na nastepny cykl w przyszlosci - lepiej na tym wyjdziesz i wiecej miesa w sumie zrobisz.
co do animala : zobacz dokladnie sklady, w sumie dawki ph sa smiesznie male wiec skutecznosc watpliwa, a kosztuje to sporo kasy.
ew. nitrobolon (albo inny nobooster, ale tego efekty widze na codzien - chociaz xp tez ma mocny sklad w tym wzgledzie) - qmpel bierze aktualnie i fajnie go pompuje - ile z tego zostanie to sie zobaczy


Zmieniony przez - Ritual w dniu 2005-08-17 21:49:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
oka dzieki!
nieno te 700zł to mam na same suple czy coś !! na diete bede miał napewno drugie tyle
yhy to troszke odradzacie animale .. ale spoxik czekam dalej!
ja chce zapodać kozacki cykl bo mnie strasznie ciagnęło do dopingu ... ale musze sobie z tym dać trszke spokoju! ale jednak chce jak najwiecej masy złapać a niełątwo to uczynić bo na boks chodze a przez te treningi .. to wygladam już prawie jak kosciotrup :)

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
zapomnij o animalstakach-powod to efekty niewspolmierne do ceny-jak przedmowcy napisali-stezenia sa po prostu smieszne
nie wierz w glupoty ze strony animala-te ich smieszne texty mnie rozwalaja

kup
Xpand 2 opakowania lub Xpand+Clout np.
ester kreatyny
gainer lub bulk
omega 3
ZMA
witaminy,mineraly
pomysl o Carbo na przed i po treningu
tyle styknie-powinno wejsc bardzo dobrze

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
jak pig killer

ew zamiast SWG moze byc gainer 2 vitalmaxa.


Pig gg.

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2005-08-17 22:21:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
alp rzycze powodzenia na nowej dordze

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Milczex ... czemu ?? nierozumiem .. ale tak czy inaczej dzięki!!
hmm dzieki wielkie :D to odchodze od pomysłu z animalami !! to moze napiszecie mi dokładny cykl (no moze nie super dokłądny) z danymi srodkami (oby jak najlepszymi) konkretnych firm !!
dzieki !! jutro wysyłam sms'a na abona !! i dostaniecie sogacze!

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
tylko napisz najpierw co chcesz zapodac
czy zrobic cykl samym Xpandem
Xpandem z Ko czy Cloutem
a moze z no boosterem

TWoim celem jest maxymalna masa miesniowa?? a moze masz jeszcze jakies inne cele/priorytety--->cwiczysz box

napisz to a rozpisze Ci wszystko

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Carbo !!!

Następny temat

Wiem ze to glupie pytanie :)

WHEY premium