SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konieczna dieta?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Witam. Czytałem wypowiedzi internautów, przeszukałem fora i dowiedziałem się że nie trzeba utrzymywać ścisłej diety tylko wystarczy zdrowo się odżywiać. Nie żreć chipsów, fastfoodów i innego '' chłamu ''. Że i bez regularnej diety można urosnąć. Czy jeżeli odżywiałbym się zdrowo np serki wiejskie, płatki owsiane, kurczak, ryż itd zamiast np chamburgerów i innych takich potraw to bym zrobił masę ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 831
no pewnie

Jak nie możesz to jeszcze więcej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Można jeśli będziesz dostarczał odpowiednią ilość makro i mikroskładników. Niestety bez wyliczeń raczej ciężko stwierdzić czy dostarczasz wystarczające ich ilości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
No mam wyliczone co i jak, ale niestety nie będę mógł jeść codziennie tych posiłków np kurczaka czy ryby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
W takim razie będziesz miał deficyt kcal, i niekoniecznie możesz nabrać masy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do korekcji/oceny

Następny temat

Jaka woda do picia podczas treningu?

WHEY premium