SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec treningu A6W

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 951
Witam!
Właśnie skończyłem A6W. Czytając tytuł większość od razu pomyśli sobie: "ah, ta nieszczęsna 6stka" :) WIEM, że tematy te były mocno wałkowane, jednak zakładam post, ponieważ w internecie nie ma ŻADNYCH jasnych odpowiedzi na moje pytania. Zacznę jednak od ocenienia tego treningu. Osobiście nie polecam go praktycznie w ogóle. Po 42dniach katowania spodziewałem się czegoś lepszego. Mięśni bez napinania nie widać jak dla mnie wcale, po napięciu górne partie wyglądają tylko dobrze, dolne zaś mocno średnio. Co prawda spaliłem trochę tłuszczyku, ale przy mojej i tak nie wielkiej masie spodziewałem się krateczki! :) Ćwiczenia robiłem sumiennie, płynnie z zegarkiem w ręku. Ostatnie 10 dni to prawdziwe męczarnie dla karku. Dieta mocno wzbogacona w białko, i mocno zredukowana w kontekście pustych kalorii.
OK, teraz pytania!
1. Zauważyłem, że mocno znane jest ABS, i przymierzam się do tego treningu 3x w tygodniu+ bieganie częstsze niż podczas robienia A6W, jednak obawiam się, że samo ABS po A6W może mieć średnie efekty. Jak sądzicie?
2. Ludzie polecają również ABSII, jednak nie mam w ogóle dostępu do drążka ani barierek, ćwiczę tylko na ławeczce, hantlami, gryfem prostym i mocno łamanym więc te ćwiczenia niestety odpadają. Chyba, że istnieją ćwiczenia bardzo podobne do tych w zwisie?
3. Ile powtórzeń i serii musiałbym robić w każdym ćwiczeniu na brzuch, by dać mu wycisk i zmusić go do wyrzeźbienia? :)
4. Czy istnieją jakieś interesujące treningi wykonywane tylko 3-4x w tygodniu, które dają fajne efekty i rzeźbią dolne partie mięśniowe?

(pisząc "wyrzeźbić" mam na myśli to, że gdy już spale tłuszczyk z brzucha to będzie mi widać dobrze zbudowane i wyrzeźbione mięśnie)

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!

Póki my żyjemy, ona żyje też..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 951
Dzięki, nie znałem tego linku. Poleciał SOG.

Póki my żyjemy, ona żyje też..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 951
Sog Apokalipsa, dziękuje wam bardzo za pomoc :)

Póki my żyjemy, ona żyje też..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO MYSLICIE O TYM PLANIE TRENINGOWYM?????

Następny temat

Trening nog- jak zminimalizowac przyrost masy ??

WHEY premium