SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec redukcji a wyjazd na urlop

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 355
Witam ,drodzy forumowicze mam do Was pytanie otóż około 5lipca przewiduje koniec redukcji,a 8 wylatuje na 10 dni na urlop. Jestem osobą u której fat bardzo lubi się odkładać,aktualnie 1400calori. Bardzo się boje ze na wyjeździe jak z dnia na dzień wskoczy na nawet 2k cal to zaleje się jak swinia. Dodam ze po 5 miesiącach redukcji chyba bym tego psychicznie n nie przeżył. Co o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794
Witaj, jak odrazu po redukcji zaczniesz się obżerać to napewno tak będzie, spróboj pomału wychodzić z redukcji a nie odrazu z kopyta.Jak będziesz na urlopie to może też jakaś aktywność , nie wiem gdzie się wybierasz jak na morze to pływanie , jakieś lekkie bieganie, bo rzucisz się na codziennie drinki i pizze to napewno coś przytyjesz.


Zmieniony przez - prezesxxll w dniu 2016-06-18 09:49:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1292
Widzę że ważysz trochę sporo , 1400 kcal to nie ża mało ? Ale do rzeczy. Tak jak wyżej , nie obżeraj się nie wiadomo czym . Przez te 10 dni możesz ograniczyć ćwiczenia, chociaż pobiegać co drugi dzień jeszcze nikomu nie zaszkodzilo . Jeżeli będziesz jeść z rozumem, a przede wszystkim zdrowo to możesz być pewny że nie nabierzesz BF.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 355
Czy ja wiem czy sporo z 92kg w 5 miesięcy do 73 . No zrobię tak jak mówicie dużo aktywności spacerów pływanie poranne bieganie, zamówiłem sobie gumy do ćwiczeń i myślę że z 2 razy dziennie spróbuję zrobić trening siłowy na gumach . Dzięki wielkie za pomoc pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1292
Informacje wziołem z twojego profilu o wadze. Schudłeś bardzo dużo. Wiem tylko że niezdrowo jest tak szybko obciąć kcal , ale jak dobrze się czyjesz to trzymam kciuki w dalszej realizacji celu.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Jedząc takie ilości kcal narobisz sobie tylko problemów hormonalnych. Czym prędzej wychodź z tych głodowych ilości.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak domer. I już dokladaj kcal, nie trzymaj ich tak nisko do samego wyjazdu. I zrewiduj swoje podejście do sylwetki, tego sie na szybko nie robi, bo z Twoich postów lekką paniką wieje, co do wagi. I moze wrzuć foto, czy jest jeszcze co redukowac

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy spalilem miesnie

Następny temat

skinny fat?

WHEY premium