SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec progresu w 1szej redukcji - prośba o porady.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4437

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Płeć

M

Cel

Bf poniżej 15% Waga 92-95

Waga

101,4

Wzrost

192

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

20%, zmierzone prof wagą.

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca biurowa.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

5-7x w tygodniu siłownia - FBW ale powoli robi się z tego Split z braku czasu. 30 min cardio w DN, 1h w DNT.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Zbilansowana dieta 2000kcal, spadek wagi ze 126 do obecnej. Szczegółowo w temacie.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Dobry aczkolwiek bez badań, jestem palaczem i miłośnikiem kawy.

Stosowana lub planowana suplementacja

Animal Cuts, Thermo Speed, Fat Burner, T Burner, Redox Extreme (aktualnie), Mezomorph, T5(aktualnie), CLA(aktualnie, Berberyna(aktualnie), Różne białka, obecnie koncentrat bo używam mało.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
eh chłopie mowę mi odjęło.
Po czymś takim nie ma prawa być ani sprawności, ani wyników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
No przez trenera, gdyby to były moje przemyślenia to bym tego tu nie dawał. Facet jest po szkole i kursach z wynikami na scenie amatorskiej, jezdzi na targi i inne tego typu rzeczy na których się nie znam i z tego co widzialem to również podopieczni mają duży progress więc myślałem że w kwestii treningu nie ma prawa być błędów. Nie poszedłbym do Janusza treningu, który kurs kupił w kiosku z pamiątkami.
Jeśli faktycznie są błędy i jest to nie tak to jestem mega zaskoczony i spodziewałem się że wszystko będzie ok.


Zmieniony przez - LordBeny w dniu 2018-08-28 15:42:50

Zmieniony przez - LordBeny w dniu 2018-08-28 15:55:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
LordBeny
Jeśli faktycznie są błędy i jest to nie tak to jestem mega zaskoczony i spodziewałem się że wszystko będzie ok.


sa i to dosc elementarne.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Jak więc widać trzeba skupić się na podstawach. Zapraszamy do odpowiedniego działu: https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
LordBeny
No przez trenera, gdyby to były moje przemyślenia to bym tego tu nie dawał. Facet jest po szkole i kursach z wynikami na scenie amatorskiej, jezdzi na targi i inne tego typu rzeczy na których się nie znam i z tego co widzialem to również podopieczni mają duży progress więc myślałem że w kwestii treningu nie ma prawa być błędów. Nie poszedłbym do Janusza treningu, który kurs kupił w kiosku z pamiątkami.
Jeśli faktycznie są błędy i jest to nie tak to jestem mega zaskoczony i spodziewałem się że wszystko będzie ok.



Zmieniony przez - LordBeny w dniu 2018-08-28 15:42:50

Zmieniony przez - LordBeny w dniu 2018-08-28 15:55:11


Też trenuję innych, mniejsza o tą scenę, nie o to biega gdy kogoś zmieniasz
pytania podstawowe:
Na jakich kilogramach się obracasz w martwym ciągu, przysiadzie, wyciskanie nad glowę stojąc, wiosłowaniu, wyciskaniu leżąc, ile razy się podciągniesz, ile zrobisz pompek na poręczach, znasz jakieś swoje wyniki wydolnościowe - sprint 100 czy 60? tu trzeba podchodzić całościowo do tematu, a nie robić "upadek mięśniowy"...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
Chodziło głównie o to że myślałem że na tyle ogarnięty że nie mam o co się martwić.
Generalnie on robil ze mną 2 treningi i na tej podstawie mi to rozpisał.
W Przysiadzie robie 50siątką x12, klatkę 45x15, martwy wczoraj robiłem 50tką x12, wiosłowanie robię na maszynie (wyciąg dolny do brzucha) tam 40x20 i to są maksymalne jakie jestem w stanie bez kaleczenia przy tej ilości powtórzeń. Podciągnę zapewne 0. Maksów nie sprawdzałem. Wydolnościowego nie znam, robię stepper albo bieżnie na tyle na ile się czuje i w zasadzie tyle.

Wyniki mam bardzo słabiutkie porównując z tym co było przed odchudzaniem, ogólnie wg wagi, której nie do końca ufam spadło mi 9 kg mięśni z 26sciu które zrzuciłem i czuję się coraz słabszy siłowo wraz z postępem chudnięcia ale tego się też spodziewałem.

Zmartwiliście mnie Panowie :/ Liczyłem że trzeba skorygować dietę i tyle bo może coś ze mną nie tak i fat poleci a tu takich rzeczy się dowiaduje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta przed masa

Następny temat

Progres w redukcji.

WHEY premium