SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec cyklu i co dalej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 194
siema właśnie skończyłem cykl na mono i zastanawiam sie co dalej ,jakie suple zakupić.Myśle o pupnie gainera 4000 z olimpa bo zawsze na mnie swietnie działa i tego chciałbym zakupić jakieś aminokwasy ,antykatabolikiale takie co nie mają właściwości redukujących tkanke tłuszczową bo lubie mój tłuszczyk.Kolega mi doradził kupno arginpower ,co o tym myślicie .proszę o pomoc

Zmieniony przez - bartez179 w dniu 2009-06-08 13:13:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
gainer to jedzenie w proszku ,nie stosuje się go cyklicznie
antykataboliki nie redukują tkanki tłuszczowej
poczytaj no chłopie trochę bo masz plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
"Myśle o pupnie gainera 4000 z olimpa bo zawsze na mnie swietnie działa"

W jaki sposob widzisz jego działanie? bo mam watpliwosci ze wiesz po co ten suplement.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
"antykatabolikiale"

Po cyklu trza zyc dalej


Gainer/bialko, moze byc tez jakis booster bez kreatyny.


Flex moze Ty mi odpowiesz:
https://www.sfd.pl/Magnez_mineral_niezbędny-t313422-s6699.html

Zmieniony przez - asgard88 w dniu 2009-06-08 13:20:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
juz Flex dał odpowiedz o gajnerze wiec pytanie moje nie wazne , odpocznij od kreatyny i mozesz robic nastepny cykl w przerwie witaminy,białko w zaleznosci od brakow w diecie.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 194
jaki antykataboli mi możecie polecić.Co myślicie o l-glutaminie a może macie inne jakieś sprawdzone antykataboliki w przystępnej cenie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
czy wazysz 120 kg przy 8 % bf ??? ćwicz trzymaj diete i czekaj do następnego cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 194
moja waga to 90 kg.A co to jest bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
google.pl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize Elite Gourmet. - cóż to za białko ?

Następny temat

efedryna + tight ?

WHEY premium