SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec cyklu ANIMAL, początek Metanabolu..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 849

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

92

Wzrost

186

Obwód ramienia

Nie mierzony

Obwód klatki

Nie mierzony

Obwód uda

Nie mierzony

Obwód talii

Nie mierzony

Staż na siłowni

3 LATA

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

-

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 cykl na metanabolu (100tab.)

Opisz swój plan treningowy

-

Cel cyklu

-

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

-

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

-

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

-

Stan zdrowia

Chory na głowę

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

-

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 406
Witam, poniewaz mam zamiar zaczac cykl na metanabolu, postanowilemm napisac temat w "Doping"u . Mam 24 lata,odpowiednia diete, cwicze od 3 lat na samych bialkach, kreatynach itp. .. Aktualny moj trwajacy cykl, jest na ANIMALu Mstak (2 puszki), Konczy sie za 21 dni, w zwiazku z tym zaopatrzylem sie w 200tab. bałkana oraz 20 clomidu, bo tak chce. I pytanie brzmi: Czy cykl na metanabolu zaczac odrazu po cyklu na animalu? czy moze zaczac w ostatnim tyg. cyklu z animalem? czy moze wgl zrobic tydzien przerwy?..

Moze bedzie dobrze gdy opisze "Wam" moj aktualny trening , i ten trening ktory mam zamiar zmienic od nastepnego tyg.

A wiec:
Pn.
Klatka,Triceps

Wt.
Plecy,Przedramie

Sr.
Wolne

Cz.
Wolne

Pt.
Nogi

So.
Barki,biceps

__________________ (Nie bede wam opisywal szczegolowo)


Nowy Plan:
Trening bedzie przez 5 dni w tyg.

Opisze jak bede w domu bo teraz nie pamietam:)


Zalezy mi tez na tym, zebyscie mi opisali jak powinienem cwiczyc na saa, tzn ile serii, ile powtorzen itd. i najwazniejsze co po cyklu na saa? napewno troche spowolnic trening. Ale chcialbym poczytac wiadomosci od ludzi wglebionych w to bardziej. I rozumiem ze za wczesnie na saa, no ale coż. W takim razie czekam na wasze zaj***ste odpowiedzi, dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uzupełnij ankiete jak się należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 406
Kolego tomhasz, troche uzupelnilem swoj profil, jezeli to za malo powiedz mi co mam jeszcze tu zamiescic, i czy da sie ankiete edytowac??
________________
Nowy Plan

PONIEDZIAŁEK
-KLATKA
>HANTLE SKOS
>SZTANGA PROSTA
>ROZPIETKI SKOS
-BICEPS
>GRYF LAMANY STOJAC
>HANTLE SIEDZAC SKOS
>GRYF LAMANY STOJAC MODLITEWNIK

WTOREK
-BARKI
>WYCISKANIE GRYFU LAMANEGO PRZED GLOWA
>UNOSZENIE HANTLI NA BOKI (NA PROSTO STOJAC)
>UNOSZENIE HANTLI PRZED SIEBIE
-TRICEPS
>WYCISKANIE WĄSKO SZTANGI
>WYCISKANIE HANTLA ZZA GLOWY
>POMPKI NA "PORECZACH"

SRODA
>NOGI

CZWARTEK
>WOLNE<

PIATEK
-PLECY
>WYCIAG
>PODCIAGANIE HANTLA W OPADZIE TULOWIA
>PODCIAGANIE SZTANGI DO KLATKI W OPADZIE
-PRZEDRAMIE
SOBOTA
-KLATKA
>HANTLE SKOS
>SZTANGA PROSTA
>ROZPIETKI SKOS
-BICEPS
>GRYF LAMANY STOJAC
>HANTLE SIEDZAC SKOS
>GRYF LAMANY STOJAC MODLITEWNIK


Dodatkowo każdego tygodnia rozpoczynam trening od innej grupy wiec mam załatwiona zasadę priorytetu.

Zmieniony przez - orangeboxiu w dniu 2013-09-11 12:42:11
Oki, i tak macie wyj**ane :) Ale ja juz sobie przygotowałem wsio, odrazu po koncu cyklu z animalem zaczynam cykl na mecie, mam 200 bałkana, jednak na cykl przeznacze ok. 100 tab. w systemie 233322 potem jakis odblok chociaz nie wiem czy warto, do tego witaminy i na watrobe liv52, chcialbym jeszcze bialko dokupic na ten caly cykl,ostatnimi czasy bralem tylko serwatke, a pozniej juz bialko z ovopolu, jednak nie moge go juz nigdzie dostac. Moglibyscie mi polecic cos "dobrego" na caly ten cykl? po cyklu tzn w ostatnim tyg cyklu zaczne brac kreatyne xpand post po treningu az sie skonczy pucha ale nie wiem czy po cyklu na mecie, nie dorzucić do tej krety jakiegos kicka np. assaulta? na mnie dzialal fajnie. czekam na odp. pozdrawiam.



Zmieniony przez - orangeboxiu w dniu 2013-09-15 23:13:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stosunek estradiolu do testosteronu

Następny temat

DECA + Testosteron

WHEY premium