SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec 6 miesięcznej redukcji bez cardio

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 440
Witam,

Kończę niedługo redukcje trwającą od 1 marca.

Waga 89kg -> 71kg
Pas 90cm -> 76cm (mierzone pod pępkiem, na luzie)
Ramie 42cm -> 38cm

Masę skonczylem na 3300kcal, obecnie jestem na 1800-1900kcal.

Dieta:
1. 2x jajko na miękko, kromka chleba razowego (wlasny wypiek)
2. Przedtreningowy: 100g wołowiny mielonej, 100g ryżu/kaszy gryczanej +20-30g ketchupu o obnizonej zawartosci cukru
3. Potreningowy: 250g piersi z kurczaka, 100g ryżu/420g ziemniaków pieczonych
4. 100g Łososia, 2x wafle ryżowe bez soli

Nie zrobiłem żadnej minuty cardio czy interwałów. Moja jedyna aktywność to 4x split w tygodniu.

Suplementacja: spalacze (thermo speed, clen burexin).

Mam wrażenie, że od około 2 tyg stoje w miejscu, ale nie chce już odejmować kalorii bo ostatnio zauważylem ze mam zawroty glowy jak np wstane z łóżka. Niestety nie mam zdj sprzed redukcji, ale zalany byłem solidnie. Co uważacie? Ciągnąć dalej redukcje? Chciałem za tydzień-dwa zacząć dokładać po 100kcal i wchodzić na mase, ale mam ochotę na nizszy Bf (nie wiem ile moge teraz miec, 12%?). Nie wiem tez czy to nie jest maksymalnie niski bf jaki moge osiagnac z tak niską masą mięśniową, ale jak patrze na fejsbukach itp jak niektórzy, "lepsi",są wysuszeni na wiór to mam wrażenie z kolei że mogłem zrobić więcej. Doradźcie Panowie. Co byście zrobili na moim miejscu?

Ps. Załączam gejowe zdjecie z solarium bo musialem sie opalic bo czasu nie mam na slonce wyjsc nawet haha. Pozdrawiam.

Ps2. Gino mam odkąd pamiętam (chyba pojawilo sie jak miałem 15-16lat) , jak narazie jestem czysty i farmakologicznych środków nie przyjmowałem.





Zmieniony przez - Damiian93 w dniu 2015-08-22 23:13:01

Zmieniony przez - Damiian93 w dniu 2015-08-23 12:59:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 440
Doradzi ktoś czy zrobiłem coś niezgodnie z sfd? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
Dieta w postaci zrzutu z po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 440
Zamieszczam, sorry.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Kończ redukcję, nie ma dalej sensu ciągnąć. Ci lepsi są zapewne odwodnieni... i tak sporo kg zbiłeś, i to bez cardio, jestem pod wrażeniem.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 440
A jeszcze zapytanie co do reverse aby sie upewnić. Jestem teraz na tych 1700 kcal. Będę dokładać narazie 30g ryżu co tydzień (~100kcal). Wyliczyłem, że moje zapotrzebowanie teraz przy tej wadze aby wage utrzymać to 2200kcal (wzór 24x70kgx1,2-1,3 - stopień aktywności). Wiec jak dojde do tych 2200 kcal to nie dodawać kalorii i obserwować wage i dodać dopiero jak np przez 2tyg sie bedzie nic zmieniac czy jak to zrobić? Co myślicie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 440
Jeszcze odświeze i dodam pytanie - myslalem zeby dorzucać kcal samymi weglami az dojde tak do 350g, i pozniej dawac 50 kcal z wegli i 50kcal z tluszczy, dobre rozwiazanie? Bialko zostawie bez zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Damiian93
ostatnio zauważylem ze mam zawroty glowy jak np wstane z łóżka. [

Raczej zacznij od dołożenia fatu, bo masz prawdopodobnie problem z insuliną, stąd poranne niedocukrzenie. Wrzuć do ostatniego posilku np. trochę dzikiego ryżu.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olej MCT w diecie

Następny temat

DIETA NA MASE- PROSZĘ O OCENĘ :)

WHEY premium