SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konflikty

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 285
Witam serdecznie

Nie wiem czy trafiam z tym do odpowiedniego działu jeżeli nie to bardzo przepraszam.

Moje pytanie jest następujące, Czy mógłby ktoś przybliżyć mi panujący konflikt między Phil Heathem a Kai Greene ? większość osób wie ,że takowy jest lecz jeżeli spytam dlaczego to nie uzyskuje odpowiedzi tutaj też takowego tematu nie znalazłem, więc może pomoeże ktoś rozwiać wątpliwości

Z góry dziekuje za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
Dobrze ze po ogloszeniu wyników MrO 2013 nie robił zadnych akcji jak to kiedys Flex miał z zwyczaju w sumie to z zachowania tez lubi jakiegos focha strzelic ps z tym plakatem to przegiecie na całej linii

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Sprawa ogólnie rozbija się o to że biedny Kai czuje się poszkodowany tym że tylko raz wygrał z Philem a od kiedy ten jest pro to zgarnia mu sprzed nosa wszystko - w skrócie.

Biedny gei z kawalerki w Bronxie obwinia Phila o to że nie jest nr 1. Dodatkowo przypuszczalnie sprawa sięga Generation Iron gdzie to Kai jest pozytywną postacią a nie Phil.

Podpisywanie się na plakatach jako MR O też mogło się do tego przyczynić.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4611
Nakrecaja hajp i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Rzeczywiście...:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 285
eee, myślałem, że to coś konkretniejszego niż zwykła zazdrość, Tu przedstawione jest fajnie jaką sympatią się darzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
To nie KSW,gdzie każdy jakieś prywatne zadry chce na ringu wyjaśniać...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Kai wie, że jest mocny i gdyby nie Phil wygrywałby wszystko. Na pewno jest to wk***iające.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
A Jay co miał powiedzieć juz w 99 jako "szczyl" deptał krok za Ronniem i ten nie przegral z Cutlerem tylko z czasem poprostu.

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5386 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
tylko ze ron i jay to znajomi. jak po 2002 roku szlo sie ogladac olympie to na plakatach bylo zawsze napisane cutler vs coleman i to tez szli ludzie ogladac, reszta zawodnikow byla 2go planowa. heath nie lubi greena, mowi ze przez jego zachowania i ogolnie charakter nigdy nie mogliby zostac kumplami. greene ciagle docina philowi, bo poprostu wie ze tamten jest lepszy(zwykla zazdrosc) kai posuwa sie do chamskich zagrywek jak wlasnie podpisywanie plakatow "kai greene mro 2013" przed sama olympia. a prawda jest taka ze to nie jest show 2 gosci jak za czasow colemana oraz cutlera, wielu ludzi dalej jest zaskoczonych tym ze wolf nie byl 2gi na olimpi, bo bil kaia w wiekszosci poz. greene ma jakis kompleks pokrzywdzonego przez zycie, dlatego ze byl w domu dziecka, mysli ze wszystko mu sie nalezy i ze to on najciezej zasuwa.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2014-05-06 01:46:50

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Emocje podczas rywalizacji sportowej nie powinny byc przenoszone na ogólne relacje poza sportowe.
Ale w praktyce wiadomo bywa inaczej-może rzeczywiście jakoś siebie nie trawią z powodów także nie zwiazanych ze sportem a z charakterem.

Do tego jeszcze chodzi o kasę-a to murowany aspekt wiekszości konfliktów.

Choć tak obserwujac ich działalność Phila i Kaia-to sobie w drogę nie wchodzą:Phil pojawia się najcześciej tylko na Olympii a Kai działa cały rok(moze tak chce pokazać,że byłby bardziej zauważalnym i medialnym Mr Olympia? ).

Jedno mogę napisać(już parę razy pisałem) wyobrażenie jakie miałem o Greenie patrząc na zdjęcia,filmy,wypowiedzi i to co sie o nim pisze były dość negatywne.
Ale obserwujac Kaia na konferencji prasowej,wśród zawodników i w porównaniu z nimi-okazał sie na ten czas zupełnie innym człowiekiem a jego sylwetka też wygląda na zywo zupełnie inaczej i dużo na plus w porównaniu ze zdjęciami.
Nie było też żadnego problemu zrobić z nim zdjęcia a nawet wywiad(niestety mój angielski jest w mowie poza zrozumieniem dla Kaia..:) )

Kto chciałby także spotkać Kaia-jest okazja na Amatorskiej Mr Olympia w Pradze-bez problemu zrobicie sobie z nim zdjecia,autografy,porozmawiacie -jeszt bardzo otwarty i robi wrażenie sympatycznego gościa.....

Zupełnie innego niz z tych filozoficznych i pretensjonalnych wypowiedzi w niektórych filmach...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
wladek0o
A Jay co miał powiedzieć juz w 99 jako "szczyl" deptał krok za Ronniem i ten nie przegral z Cutlerem tylko z czasem poprostu.


Dokładnie fakt, że są kumplami no i charakter Jaya. Na youtubie jest fajny dokument "living large" 4 odcinki o Jayu, są napisy po angielsku więc da się zrozumieć. Pewnie już widzieliście ja dopiero wczoraj wpadłem ale fajnie pokazuje jakim człowiekiem jest Jay, jakie ma podejście i myślę, że również to pozwoliło mu na osiągnięcie tego co osiągnął.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURSY INSTRUKTORSKIE - polecane przez SFD.PL!

Następny temat

Event Foto & Video:kulturyści w średniowieczu

WHEY premium